Přihlaste se k odběru novinek na kontakto.cz a získáte tím:

Zaregistrujte se a získejte 5% slevu na nákupy!

Chci obdržet informace o akciích a novinkách v obchodě

Kontaktní čočky PureVision

Seřadit podle:
PureVision 2 for Presbyopia 6 ks

Od: 1 159,00 Kč (6 ks)

Se slevou: 1 043,10 Kč Více inf. o slevách

PureVision 2 HD 3 ks

Od: 379,00 Kč (3 ks)

Se slevou: 341,10 Kč Více inf. o slevách

PureVision Multifocal 6 ks

Od: 929,00 Kč (6 ks)

Se slevou: 836,10 Kč Více inf. o slevách

VÝPRODEJ - PureVision 6 ks

Od: 297,00 Kč (6 ks)

Se slevou: 267,30 Kč Více inf. o slevách

Čočky PureVision

Jedna z nejznámějších značek vyrábějících kontaktní čočky je společnost Bausch&Lomb. Zaujímá stabilní pozici na trhu s tímto zbožím a má velmi mnoho uživatelů.Kontaktní čočky Bausch&Lomb se vyznačují vysokým stupněm hydratace a propustností kyslíku, proto si je vybírají nositelé všech generací a s různou oční vadou. Mezi nejoblíbenější kontaktní čočky firmy Bausch&Lomb rozhodně patří PureVision.

Popis čoček PureVision

Čočky PureVision se vyrábějí s použitím nejnovějších látek. Čočky PureVision mají silikon-hydrogelovou konstrukci,která zajišťuje uživatelům nejen vysoké pohodlí a kvalitu vidění, ale také zdraví. V čočkách PureVision výrobce Bausch&Lomb použil inovační optický projekt, díky kterému čočky zajišťují svým uživatelům ideální vidění i za nedostatečných světelných podmínek. To má velký význam především pro řidiče, kteří jezdí i během noci. Výhodou čoček PureVision je to, že je vědci zkonstruovali tak, aby redukovaly tzv. sférickou aberaci. To je přírodní jev spojený s anatomií oka, který ovlivňuje kvalitu vidění. Způsobuje to, že obraz při použití těchto čoček je kontrastní i při tzv. hallo efektu (světelný roztřik), který vzniká při jízdě autem, pokud se řidič dívá na reflektory protijedoucích aut. Čočky PureVision jsou vyrobeny z patentované látky s názvem AerGel, která zajišťuje zvýšenou propustnost kyslíku a vysokou hydrataci v průběhu celého dne. Kontaktní čočky PureVision mají povrch Performa, který čočku chrání před usazováním nečistot a bílkovinových usazenin, a tím zaručuje každodenní komfort při jejich používání. Americký ústav, který registruje a povoluje prodávat léky a medicinské materiály(FDA), schválil čočky PureVision pro 30-denní stalé nošení.

Pro koho jsou čočky PureVision?

Čočky PureVision jsou určeny pro krátkozraké i dalekozraké osoby a také astigmatiky. Pro každou skupinu uživatelů zde naleznete kontaktní čočky, které splňují jejich požadavky. Nezávisle na typu a závažnosti postižení, čočky PureVision nabízí uživatelům dokonalou průhlednost vidění s co největším kontrastem. PureVision také nabízí kontaktní čočky určené pro osoby s presbyoptií. Tito lidé musí používat jak brýle na dálku, tak na čtení,což se projevuje u populace po čtyřicítce. Pro ty jsou určeny kontaktní čočky PureVision Multifocal, které nutnost výměny brýlí odstraní, neboť jsou zkonstruovány, právě pro tuto vadu.

Výrobky značky PureVision

V sortimentu kontaktních čoček PureVision se nachází tyto:
  • PureVision - měsíční čočky pro nepřetržité nošení. Čočky je možné nosit po celých 24 hodin po dobu 30-ti dní. Po tomto období je čočky nutné vyměnit, použité vyhodit a nasadit nový pár.
  • PureVision 2 HD - čočky obzvlášť doporučovány osobám, které hodně času traví u počítače a řidičům. Díky použití optiky s vysokým rozlišením (High Definition) zmenšujícím hallo efekt (záře kolem světelných zdrojů) a jevu oslnění, je tomuto jevu zabráněno.
  • PureVision Multifocal - multifokální čočky vyrobeny z silikon-hydrogelovéhomateriálu AerGel. Čočky zajišťují dokonalé vidění při presbyoptrii.
  • PureVision Toric - měsíční čočky, které jsou určeny pro astigmatiky. Jsou možné nosit v nepřetržitém režimu po dobu 30-ti dní.
Chcete pokračovat?