Přihlaste se k odběru novinek na kontakto.cz a získáte tím:

Zaregistrujte se a získejte 5% slevu na nákupy!

Chci obdržet informace o akciích a novinkách v obchodě

Kontaktní čočky Freshlook

Seřadit podle:

Čočky Freshlook

Máte modré nebo hnědé oči jako stovky lidí kolem Vás? Chtěli byste změnit svou image během několika minut, bez zásahu chirurgického skalpelu? Můžete toho dosáhnout použitím barevných kontaktních čoček. Tyto čočky mohou nosit jak osoby se zrakovým postižením, tak osoby, které vidí dobře. V nabídce jednoho z největších lídrů v oblasti kontaktních čoček, společnosti Alcon, se nachází novodobé, barevné kontaktní čočky FreshLook.

Popis čoček FreshLook

Společnost Alcon použitím nejnovějších látek a optických technologií vytvořila čočky FreshLook, které se používají pro korekci zrakových vad, ale i pro změnu barvy nebo odstínu očí. Čočky FreshLook jsou vyrobeny ze stejné látky jako čočky skupiny Dailies (hydratace, prodyšnost). Při výrobě čoček Freshlook byla použita unikátní technologie LightStream, díky které jsou hrany čoček velmi tenké, což zajišťuje uživatelům vysoký komfort nošení. Čočky FreshLook jsou určeny pro každodenní výměnu a přidávají očím krásnou, přírodní barvu - modrou, zelenou, šedou apod.

Pro koho jsou čočky Freshlook určeny?

Čočky FreshLook společnosti Alcon jsou vhodné pro všechny, kteří by chtěli změnit barvu svých očí nebo zdůraznit svou přirozenou barvu a hloubku pohledu. Některé čočky FreshLook přidávají duhovkám nezvyklou barvu a jsou určeny pro zvláštní příležitosti - svatby, karnevaly, silvestrovské plesy apod. Barevné čočky jsou určeny pro osoby, které chtějí něco změnit na svém vzhledu. Mohou je nosit jak osoby s vadou zraku, tak i lidé bez vady (série nula), protože kontaktní čočky mění nejen barvu duhovky, ale upravují i zraková postižení.

Výrobky FreshLook

Druhy kontaktních čoček FreshLook:
  • Freshlook ONE DAY - barevné jednodenní kontaktní čočky. Čočka se večer vyhazuje do koše a ráno se bere nová. Vysoký obsah vody i jednodenní použití poskytují uživatelům vysoký komfort. Čočky FreshLook ONE DAY se doporučují osobám, které ještě nikdy nenosily čočky, nebo které chtějí jen čas od času změnit nebo zdůraznit svou barvu očí. Kontaktní čočky FreshLook jsou k dispozici v barvách Blue (modrá), Green (zelená), Gray (šedá) a Pure Hazel (oříšková).
  • Freshlook Colors - barevné měsíční kontaktní čočky s výrazným efektem proměny barvy Vaší oční duhovky. Jsou vhodné pro úplnou změnu barvy Vašich očí. Kontaktní čočky FreshLook Colors si můžete vybrat v barvách Blue (modrá), Green (zelená), Hazel (oříšková), Violet (fialová), Sapphire Blue (safírově modrá) a Misty Gray (šedá).
  • Freshlook ColorBlends - čočky, které zvýrazní přirozenou barvu očí. Jsou určeny pro světlé a temné oči.
  • Freshlook Dimensions - barevné měsíční kontaktní čočky zvýrazňující přirozenou barvu očí. Tmavší prstenec kontaktní čočky a nepravidelná bezbarvá optická zóna vytváří dojem větších a jasnějších očí a dodává pohledu hloubku a přitažlivost.
Chcete pokračovat?