Přihlaste se k odběru novinek na kontakto.cz a získáte tím:

Zaregistrujte se a získejte 5% slevu na nákupy!

Chci obdržet informace o akciích a novinkách v obchodě

Kontaktní čočky Dailies

Seřadit podle:
DAILIES TOTAL1 30 ks

Od: 849,00 Kč (30 ks)

Se slevou: 764,10 Kč Více inf. o slevách

DAILIES TOTAL1 90 ks

Od: 2 089,00 Kč (90 ks)

Se slevou: 1 880,10 Kč Více inf. o slevách

Čočky Dailies

Zavedením jednodenních kontaktních čoček na trh se stalo opravdovou revolucí. Jednodenní čočky, na rozdíl od ostatních druhů kontaktních čoček, nevyžadují žádnou péči. Uživatelé si každý den vyjmou s blistru nový pár kontaktních čoček, nasadí si je, nosí je po celý den a večer je vyhodí do koše. Odpadá tím potřeba čištění a uchovávání kontaktních čoček. Pokud se také stane, že čočku klient ztratí, jednoduše si nasadí z blistru novou. Firma, která má v nabídce především jednodenní kontaktní čočky, je společnost Alcon. Čočky, o kterých je zde zmínka, jsou značka Dailies.

Čočky Dailies

Výrobce Alcon má mnoholeté zkušenosti v oblasti okulistiky. Díky přání zákazníků vyvinula firma Alcon nové jednodenní kontaktní čočky Dailies Total 1. Čočka Dailies zajišťuje příjemný komfort uživatelům díky použití unikátního systému navlhčování s trojnásobným účinkem. Díky němu je oko navlhčováno při každém mrknutí oka. Uživatelé čoček Dailies často nezpozorují, že mají čočky celý den v očích. Velkou výhodou kontaktních čoček Dailies je to, že nevyžadují během jejich nošení použití dodatečných ošetřovacích roztoků. Stačí si každý den pouze rozbalit nový, sterilní pár kontaktních čoček. Díky tomu, na rozdíl od ostatních (čtrnáctidenních a měsíčních), nejsou čočky kontaminovány bílkovinnými usazeninami na jejich povrchu a tím zamezují zanesení jakékoliv infekce do oka. Tyto čočky se snadno nasazují a používání je velmi jednoduché.

koho jsou určeny kontaktní čočky Dailies?

Čočky Dailies jsou určeny vlastně pro každého, jak pro dalekozraké, tak i krátkozraké osoby. Stačí si pouze vybrat čočku s dioptriemi odpovídajícími Vaší oční vadě. Tyto čočky jsou určeny pro lidi, kteří s kontaktními čočkami začínají. Díky tomu, že se snadně nasazují, s nimi nebude mít problém ani uživatel, který s čočkami začíná. Čočky Dailies nedráždí oči, a proto se doporučují osobám, které mají citlivé oči a jsou náchylné k alergickým reakcím. Tyto jednodenní čočky se doporučují lidem nosícím brýle, při sportu či jiných aktivitách, kde jsou brýle na obtíž. V sortimentu čoček Dailies se rovněž nachází čočky pro jiné druhy onemocnění oka, jako jsou třeba presbyopie, to znamená vetchozrakost nebo astigmatismus.

Nejoblíbenější čočky Dailies

Značka čoček Dailies obsahuje několik rozmanitých druhů výrobků:
  • Focus Dailies All Day Comfort Progressives - určené pro osoby s vetchozrakostí, zlepšující vidění na blízko při současném zachování vidění do dálky a na střední vzdálenost. Jsou to sférické čočky, umožňující komfortní vidění na všechny vzdálenosti se zachováním dokonalé ostrosti.
  • Focus Dailies All Day Comfort Toric - zajišťují neobvyklé pohodlí během nošení bez rizika vyskytnutí jakékoliv infekce, jsou to čočky zaměřené pro pacienty s astigmatismem. Jsou vyrobeny z materiálu, díky kterému jsou velmi tenké a zajišťují vysokou úroveň navlhčení.
  • Dailies AquaComfort Plus - dodávají oku optimální zvlhčení během každého mrknutí oka, v jejich konstrukci byl využit unikátní vzorec založený na systému trojnásobného navlhčování, který zajišťuje celodenní výsledek patřičné péče o zdravé oči.
  • Focus Dailies All Day Comfort - s pohodlným použitím, světlemodré čočky pro každodenní výměnu, které usnadňují správné nasazení pro začátečníky. Optimálně zvlhčují oči a nepůsobí žádná podráždění.
Chcete pokračovat?