Přihlaste se k odběru novinek na kontakto.cz a získáte tím:

Zaregistrujte se a získejte 5% slevu na nákupy!

Chci obdržet informace o akciích a novinkách v obchodě

Kontaktní čočky Biofinity

Seřadit podle:
Společnost CooperVision se rozhodla omezit distribuci svých produktů. Předpokládáme velké problémy s dostupností těchto čoček. V zájmu našich klientů jsme společně s optometristy vybraly vhodné čočky jako náhradu. Doporučujeme, změnu na jiné čočky.
Biofinity Toric 3 ks

Od: 499,00 Kč (3 ks)

Se slevou: 449,10 Kč Více inf. o slevách

VÝPRODEJ - Biofinity 3 ks

Od: 226,00 Kč (3 ks)

Se slevou: 203,40 Kč Více inf. o slevách

VÝPRODEJ - Biofinity 6 ks

Od: 419,00 Kč (6 ks)

Se slevou: 377,10 Kč Více inf. o slevách

Čočky Biofinity

Výrobci kontaktních čoček se snaží přizpůsobit výrobu individuálním požadavkům zákazníků, kteří používají jejich výrobky každý den. Je třeba podotknout, že zpracování moderních materiálů na výrobu kontaktních čoček vyžaduje velkou angažovanost odborníků v různých vědeckých oblastech. Jejich dlouholetá práce byla také potřeba k vzniku nových kontaktních čoček firmy Cooper Vision, čoček řady Biofinity.

O čočkách Biofinity

Čočky Biofinity byly vyrobeny a patentovány společností Cooper Vision. Stojí za to podotknout, že Biofinity jsou moderní měkké kontaktní čočky III. generace, které mají mimořádné vlastnosti. Jsou vytvořeny z silikon-hydrogelové látky AQUAFORM, která způsobuje, že je oko po celou dobu dobře hydratované a okysličované. Charakteristickou vlastností čoček Biofinity je to, že zajišťují velký komfort nošení, zlepšují vidění a optimálně se přizpůsobují tvaru oka uživatele. Díky vysoké propustnosti kyslíku a vysoké hydrataci jsou nejlepšími kontaktními čočkami na trhu. Čočky Biofinity mají patentovaný zaoblený tvar hrany čočky, díky kterému nedochází k pocitu škrábaní v oku. Tyto čočky mají také zvýšenou odolnost vůči vysychání, a proto jsou vhodné pro uživatele se syndromem tzv. suchého oka. Biofinity jsou čočky s prodlouženým nošením, tzn., že je možné je nosit celých 24 hodin, bez nutnosti vyjmutí z oka po dobu 30 - ti dní.

Pro koho jsou určeny čočky Biofinity ?

Čočky Biofinity jsou asférické, a proto zajišťují lepší ostrost vidění, lepší kontrast i dobré vidění jak při astigmatismu, tak i u presbyopie. Doporučují se všem osobám s vadou zraku, pro které nejsou brýle vhodným řešením. Čočky Biofinity jsou vhodné pro osoby s vetchozrakostí, astigmatismem, krátkozrakostí i dalekozrakostí. Tyto čočky jsou doporučovány osobám s poškozeným slzným filmem, protože se nevysušují tak rychle jak ostatní typ obdobných kontaktních čoček. Biofinity jsou nejlepším řešením pro uživatele, kteří chtějí čočky nosit po celých 30 dní bez nutnosti vyjmutí z oka, ovšem vše po poradě s doporučením od očního lékaře - kontaktologa.

Výrobky značky Biofinity

V značky řady Biofinty se nachází tyto produkty:
  • Biofinity - jsou vyrobeny z moderního materiálu HYDRO-GEL s vysokou hydratací 48% vody a konstrukcí samotné čočky, která způsobuje, že všechny nečistoty jsou vyplavovány společně se slzami, a to má za následek, že oko je stále svěží a bez pocitu jakéhokoli diskomfortu.
  • Biofinity Toric - torické měsíční čočky, určené pro nošení během dne po 30 dní, s vysokou propustností kyslíku a velkou hydratací, pro dokonalou hydrataci oka.
Chcete pokračovat?