Přihlaste se k odběru novinek na kontakto.cz a získáte tím:

Zaregistrujte se a získejte 5% slevu na nákupy!

Chci obdržet informace o akciích a novinkách v obchodě

Kontaktní čočky Air Optix

Seřadit podle:
Air Optix® Aqua 3 ks

Od: 329,00 Kč (3 ks)

Se slevou: 296,10 Kč Více inf. o slevách

Čočky Air Optix

Na českém trhu čoček a příslušenství určených pro osoby, které využívají čočky každodenně, je několik velkých společností. Jednou z nich je Ciba Vision, která má ve své nabídce vlastní moderní a prodyšné čočky, určené pro osoby se všemi zrakovými vadami. Ciba Vision je majitelem značky Air Optix.

O čočkách Air Optix

AIR OPTIX je značka kontaktních čoček patřící společnosti Ciba Vision - výrobci kontaktních čoček a příslušenství. Air Optix-čočky Ciba Vision jsou jedním z lídrů na trhu čoček v České Republice. Čočky Air Optix se vyznačují tím, že se při jejich výrobě používá prodyšná silikon-hydrogelová látka nové generace. Díky ní jsou čočky Air Optix schopny propustit dokonce až 7 krát víc kyslíku ve srovnání s jinými, tradičními hydrogelovými čočky, které mají podobné užitné parametry. Čočky Air Optix zajišťují náležitý přístup kyslíku k očím, a díky tomu si uživatel užívá ideální komfort vidění a zdraví pro své oči během celého dne. Díky čočkám Air Optix se uživatel vyhne jakýmkoliv symptomům nedokysličení.

Pro koho jsou čočky Air Optix?

Výrobce čoček Air Optix Ciba Vision určil, že tyto čočky jsou pro uživatele, kteří vyžadují komfort a ideální kvalitu vidění po celou dobu nošení. Čočky Air Optix jsou vhodné pro uživatele, kteří chtějí nosit kontaktní čočky déle než 11 hodin denně. Jsou to čočky s prodlouženou dobou užívání a proto jsou určeny pro ty, kteří chtějí nosit čočky během celého měsíce.

Inovační konstrukce čoček Air Optix zajišťuje, že se dokonale hodí pro uživatele kteří:
  • Tráví mnoho hodin prací u počítače,
  • Pracují v klimatizovaných nebo suchých prostorech,
  • Často sledují televizi nebo rádi hrají počítačové hry a této vášni věnují hodně času,
  • Spí v čočkách.
Čočky Air Optix se doporučují všem, kteří se stěžují na diskomfort, vysychání a podráždění očí, které se spojuje s používáním jiných kontaktních čoček.

Druhy čoček Air Optix

V sortimentové řadě Air Optix se nachází hodně typů kontaktních čoček, zaměřených na konkrétní skupiny uživatelů. Jsou to čočky:
  • Air Optix Aqua - prodyšné čočky, propouští až 5 krát víc kyslíku ve srovnání s tradičními čočkami vyrobenými z hydrogelové látky. Jsou určeny k nošení během dne, s možností příležitostného přespání (nedoporučuje se více jak 6 dní v průběhu měsíce).
  • Air Optix Night & Day Aqua - prodyšné čočky, propouští až 6 krát víc kyslíku než ostatní čočky, určeny pro bezpečné, prodloužené nošení po dobu 30-ti dní a nocí.
  • Air Optix for Astigamtism - prodyšné čočky, propouští až 7 krát víc kyslíku než jiné torické hydrogelové čočky, určené pro osoby s astigmatismem, určené na nošení během dne, ale je možné v nich spát až 6 nocí v měsíci.
Chcete pokračovat?