Přihlaste se k odběru novinek na kontakto.cz a získáte tím:

Zaregistrujte se a získejte 5% slevu na nákupy!

Chci obdržet informace o akciích a novinkách v obchodě

Kontaktní čočky a roztoky Alcon

Seřadit podle:
DAILIES TOTAL1 30 ks

Od: 849,00 Kč (30 ks)

Se slevou: 764,10 Kč Více inf. o slevách

DAILIES TOTAL1 90 ks

Od: 2 089,00 Kč (90 ks)

Se slevou: 1,00 Kč Více inf. o slevách

OPTI-FREE® Express® 355 ml

Od: 259,00 Kč (1 láhev 355 ml)

Se slevou: 233,10 Kč Více inf. o slevách

Opti-Free PureMoist 300 ml

Od: 279,00 Kč (1 láhev 300 ml)

Se slevou: 251,10 Kč Více inf. o slevách

OPTI-FREE® RepleniSH® 300 ml

Od: 289,00 Kč (1 láhev 300 ml)

Se slevou: 260,10 Kč Více inf. o slevách

Air Optix® Aqua 3 ks

Od: 329,00 Kč (3 ks)

Se slevou: 296,10 Kč Více inf. o slevách

OPTI-FREE® Express® 120 ml

Od: 159,00 Kč (1 láhev 120 ml)

Se slevou: 143,10 Kč Více inf. o slevách

Opti-Free Pro Lubricating 10 ml

Od: 269,00 Kč (1 láhev 10 ml)

Se slevou: 242,10 Kč Více inf. o slevách

Opti-Free Pro Moisturizing 10 ml

Od: 229,00 Kč (1 láhev 10 ml)

Se slevou: 206,10 Kč Více inf. o slevách

Alcon

Společnost Alcon je velmi dobře známá všem uživatelům kontaktních čoček, jako že vyrábí ona multifunkční ošetřovací roztoky, které dovolují všestrannou péči o dobrou kondici čoček, a co se s tím spojuje, také i samých očí uživatele.

Popis společnosti

Společnost Alcon je majitelem vážené značky OPTI-FREE, v které sortimentě se nachází různorodé roztoky pro čočky. Vznikla ona v roce 1945 a její zakladately byli farmaceuti - Robert Alexander a William Conner. První malá lékárna Alcon vznikla ve Fort Worthu v Texasu ve Spojených Státech. Mise společnosti Alcon je nepřetržítá, těžká práce, za účelem zachování, obnovení a zlepšení kvality zraku lidím na celém světě. Alcon obsazuje čelní místa v oblasti výrobků pro ošetřování kontaktních čoček. Společnost zaměstnává přes 23 tisíc zaměstnanců, tvoříc talentovaný a odborný globální tým. V nabídce Alconu najdeme šírokou škálu výrobků pro ošetřování očí, farmaceutik apod. Alcon zajišťuje všestrannou okulistickou péči a velmi se angažuje do oftalmologických výzkumů a svého rozvoje. Výrobky Alcon se prodává v přes 180 státech. Jsou to umělé slzy a roztoky pro ošetřování čoček.

Nejpopulárnější výrobky Alcon:

V skupině nejpopulárnějších výrobku značky Alcon je nutné uvést:
 • AIR OPTIX:
  • Air Optix Aqua - čočky Alcon s unikátním systémem přístupu kyslíku, díký kterému čočky dýchají. Hydrogelová látka, z které byly vytvořeny, dává jim vysokou hydrataci. Určeny k nošení během dne, s možností příležitostného spání v nich během 6 nocí v měsící.
  • Air Optix Night & Day Aqua - prodyšné kontaktní čočky, měsíční, určeny k nošení po celých 24 hodin, propouští docela i 6 krát víc kyslíku než ostatní čočky.
  • Air Optix for Astigmatism - čočky Alcon určeny pro astigmatiky, k nošení během dne, s možností spání v nich do 6 krát v měsící. Jsou to čočky, které propoůští do 7 krát víc kyslíku než ostatní, vedoucí torické, hydrogelové čočky.
 • FRESHLOOK:
  • Freshlook ONE DAY - jednodenní, barevné čočky Alcon, se snadnou obsluhou, nevyžadují ošetřování. Dovolují zdůraznit přirozenou barvu očí.
  • Freshlook Colors - kontaktní čočky Alcon, používány za účelem úplné změny barvy očí. Korigují také zraková postižení.
  • Freshlook ColorBlends - čočky, pomocí kterých je možné nápodobovat barvu duhovky.
  • Freshlook Dimensions - barevné čočky, dovolujíci posilit přirozenou barvu, vhodné pro použití pouze v případě světlých duhovek.
 • DAILIES:
  • Focus Dailies All Day Comfort Progressives - progresivní čočky, korigují starozrakost, sférické, umožňující komfortní vidění na všechny vzdálenosti při zachování dokonalé ostrosti.
  • Focus Dailies All Day Comfort Toric - čočky Alcon korigující astigmatismus, jednodenní, super tenké a vysocé hydratované.
  • Dailies AquaComfort Plus - ideálně zvlhčeny kontaktní čočky, dávají efekt osvěžení při každém mrkání očí.
  • Focus Dailies All Day Comfort - jasně modré čočky pro každodenní výměnu, které usnadňují správné nasazení pro začátečníky.

Roztoky pro čočky a oční kapky

 • AOSept Plus - ošetřovací roztok pro měkké čočky, určen pro alergiky.
 • OPTI-FREE Express - je to víceúčelový roztok Alcon, s desinfikačními vlastnostmi. Dovoluje on všestranně ošetřovat všechny měkké kontaktní čočky. Odstraňuje bílkové usazeniny, které se shromažďují na povrchu čočky a níčí škodné pro zdraví očí mikroorganismy.
 • OPTI-FREE Replenish - roztok Alcon, desinfikuje a ošetřuje všeho druhu kontaktní čočky. Technologie výroby roztoku se opírá o TEARGLYDE, to znamená patentovaný regenerační systém, který dovoluje regeneraci a udření náležité úrovni vlhkosti na povrchu čočky. Kromě toho roztok účinně odstraňuje bílkové usazeniny a bakterie z kontaktních čoček.

Atributy společnosti

Více než 65 let existence, společnost Alcon se soutřeďuje na pomáhání lidém na celém světě lépe vidět. Neustále poznává své zákazníky a jejich požadavky, co dovoluje zlepšit přizpůsobení svých služeb a vlastností výrobků k požadavkům odběratelů. Účelem Alconu je zajištění inovačních výrobků, které zlepšují životní kvalitu a pomáhají lidém s získáním ideálního vidění. Spolupracuje s profesionálními optiky na celém světě. Všechny kroky její podníkání vyhovují nejvyšším etickým a právním standardům a samá společnost se zavazuje k neustálému dokonalení kvality.
Chcete pokračovat?