Nacházíš se zde:

Informace o způsobech platbyInformace o způsobech platby


Platba při převzetí zboží (dobírka, osobní odběr)
Pokud se při objednávce rozhodnete platit při dodání, zaplatíte za zásilku v hotovosti kurýrovi GLS nebo České poště, v obouch případech je možná i platba kartou. Za zásilku můžete také zaplatit v hotovosti v případě osobního odběru v sídle firmy. Tuto platbu lze vybrat pouze pro doručení do České republiky. Doba realizace objednávky začíná po vytvoření objednávky.

Platba bankovním převodem
V případě platby bankovním převodem je nutné za objednávku zaplatit před odesláním. Platbu zašlete na náš bankovní účet 43-4507070217 / 0100. Je důležité, aby VS obsahoval pouze posledních šest čísel objednávky. Při výběru zásilky do jiné země vyberte „bankovní převod - zahraniční zásilka“ nebo „platba kartou - zahraniční zásilka“. Doba zpracování objednávky začíná po připsání platby na náš účet.

Platba kreditní kartou / rychlý převod
Toto je nejrychlejší způsob, jak zaplatit za své nákupy. Pokud to zvolíte, budete přesměrováni na platební bránu, kde vás systém požádá o provedení platby. Platební systém Comgate dostupný v našem obchodě je na trhu již 20 let a umožňuje zákazníkům provádět bezpečné a rychlé platby kreditní kartou nebo platební bránou. Poskytovatel služby, společnost ComGate Payments, a.s., je licencovaná Platební instituce působící pod dohledem České národní banky. Transakce jsou šifrovány a je zajištěn přenos dat z počítače. V případě plateb kartou si systém vyžádá dodatečné údaje o kartě:
číslo kreditní karty
Datum platnosti karty,
Kód CVV2 / CVC2 - tři číslice vytištěné na proužku s podpisem vaší karty.
Vše je zabezpečeno standardem 3D Secure, a tak budete nejspíš požádáni o zadání číselného kódu, který obdržíte SMSkou od své banky.
Karty umožňující platbu v obchodě jsou Mastercard, Maestro, VISA a VISA Electron.
Rychlý převod via Comgate - okamžitá platba prostřednictvím internetového bankovnictví. Platební brána ComGate vás přesměruje do vašeho internetového bankovnictví, kam se přihlásíte jako obvykle a zde potvrdíte už připravený platební příkaz. Po dokončení platby budete přesměrováni zpět do obchodu. Platba je potvrzena okamžitě, budeme bez odkladu pokračovat v realizaci objednávky.
V případě jakýchkoli stížností nebo jiných otázek k platbě, kontaktujte společnost Comgate.

Kontakty
ComGate Payments, a.s.
Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové
E-mail: platby-podpora@comgate.cz
Tel: +420 228 224 267  
Zapište se do newsletteru a získejte informace o novinkách
Mobilní verze
Chcete pokračovat?