Využijte naší speciální nabídku

Pouze pro Vás máme 6% SLEVU!

Napište kód*: Zkopírujte kód

*Kód je aktivní po dobu 7 dnů.

Nacházíš se zde:

Informace o způsobech platbyInformace o způsobech platby


Platba při převzetí zboží (dobírka, osobní odběr)
Pokud se při objednávce rozhodnete platit při dodání, zaplatíte za zásilku v hotovosti kurýrovi GLS nebo České poště, v obouch případech je možná i platba kartou. Za zásilku můžete také zaplatit v hotovosti v případě osobního odběru v sídle firmy. Tuto platbu lze vybrat pouze pro doručení do České republiky. Doba realizace objednávky začíná po vytvoření objednávky.

Platba bankovním převodem
V případě platby bankovním převodem je nutné za objednávku zaplatit před odesláním. Platbu zašlete na náš bankovní účet 43-4507070217 / 0100. Je důležité, aby VS obsahoval pouze posledních šest čísel objednávky. Při výběru zásilky do jiné země vyberte „bankovní převod - zahraniční zásilka“ nebo „platba kartou - zahraniční zásilka“. Doba zpracování objednávky začíná po připsání platby na náš účet.

Platba kreditní kartou / rychlý převod
Toto je nejrychlejší způsob, jak zaplatit za své nákupy. Pokud to zvolíte, budete přesměrováni na platební bránu, kde vás systém požádá o provedení platby. Platební systém Comgate dostupný v našem obchodě je na trhu již 20 let a umožňuje zákazníkům provádět bezpečné a rychlé platby kreditní kartou nebo platební bránou. Transakce jsou šifrovány a je zajištěn přenos dat z počítače. V případě plateb kartou si systém vyžádá dodatečné údaje o kartě:
číslo kreditní karty
Datum platnosti karty,
Kód CVV2 / CVC2 - tři číslice vytištěné na proužku s podpisem vaší karty

Karty umožňující platbu v obchodě jsou Mastercard, Maestro, VISA a VISA Electron. Pokud je platba odmítnuta, kontaktujte prosím svou banku.
 
Zapište se do newsletteru a získejte informace o novinkách
Mobilní verze
Chcete pokračovat?