Nacházíš se zde:

Acuvue Oasys 1-Day 90 ks

Acuvue Oasys 1-Day s Hydraluxem jsou kontaktní čočky jednoho z nejvýznamějších producentů kontaktních čoček na světě - Johnson & Johnson.
 

Charakteristika kontaktních čoček Acuvue Oasys 1-Day:


Inspirována slzami (protože slzy obsahují víc, než jen vodu) firma Johnson&Johnson přidala do kontaktních čoček Acuvue Oasys 1-Day technologii HydraLuxe™, která díky vylepšenému materiálu, molekulám, které připomínají slzný film a zvlhčenému silikonovému materiálu, který se sjednotí s přirozeným zvlhčováním oka, pomáhá zlepšit přilnavost k povrchu oka a látka mucin napodobuje funkci membrán svázaných s rohovkou oka. Došlo ke zvýšení optické sféry a průměru čočky, také byl inovován a nově uzpůsoben roztok v pouzdře. Navíc kontaktní čočky Acuvue Oasys 1-Day s Hydraluxem obsahují UV filtr třídy 1, který pomáhá chránit rohovku a oční bulvy před vlivy škodlivého UV záření.

Kontaktní čočky Acuvue Oasys jsou hladké po celém svém povrchu, což napomáhá jejich celodennímu zvlhčování. To značně zmenšuje možnost pocitu jakéhokoli diskomfortu.
 

Pro koho jsou kontaktní čočky Acuvue Oasys 1-Day určeny?


Acuvue Oasys 1-Day s Hydraluxem jsou jednodenní kontaktní čočky pro osoby, které tráví svůj den v náročnějších podmínkách. Acuvue Oasys 1-Day s Hydraluxem nabízí krom vysokého komfortu a transparentnosti i využití unikátní patentované technologie HydraLuxe, která snižuje příznaky únavy očí a zabraňuje jejich vysoušení.


Kontaktní čočky Acuvue Oasys 1-Day z Hydraluxe mají tyto jedinečné vlastnosti:
  • snadná manipulace s čočkami,
  • dokonalá kvalita vidění,
  • pocit komfortu i na konci dne
 

Kontaktní čočky jsou dostupné i v jiných baleních:

Parametry
Kategorie Jednodenní čočky
Výrobce JOHNSON & JOHNSON
Dioptrický rozsah -12,00 do +8,00
Poloměr zakřívení 8,5; 9,0
Průměr 14,3
(Průměrné hodnocení 0/5 na základě 0 recenzí. )
K tomuto produktu nebyly vloženy žádné názory

Mobilní verze
Chcete pokračovat?