Nacházíš se zde:

Dailies Aqua Comfort Plus Toric 90 ks

Dailies® AquaComfort Plus® Toric jsou moderní čočky určené jak pro astigmatiky, tak pro lidi trpící krátko nebo dalekozrakostí. Komfort a velmi dobré zvlhčující vlastnosti jsou hlavními výhodami Dailies v torické verzi.

 

Charakteristika kontaktních čoček Dailies Aqua Comfort Plus Toric:

Dailies® AquaComfort Plus® Toric jakožto jednodenní astigmatické kontaktní čočky jsou určeny pouze pro jedno použití. Jsou proto řešením pro lidi, kteří ocení pohodlí. Noste čočky Dailies® AquaComfort Plus® Toric, a nebudete již muset přemýšlet o tom, zda máte čistou čočku nebo je třeba je dát do roztoku. Není bezpodmínečně nutné používat roztok.

 

Kontaktní čočky Dailies® AquaComfort Plus® Toric by měly být považovány za technologicky pokročilé díky tomu, že výrobce využil řadu moderních řešení. To, co upoutává pozornost především, je materiál, ze kterého jsou čočky vyrobeny. Je to Nelfilcon A, jeden z nejlepších hydrogelových materiálů s vysokou hydratací, která činí 69%.

 

Pozornost je také věnována inovativnímu systému spolupracujícímu s mrkáním oka. Jsou konstruovány tak, že se navzdory intenzivnímu mrkání neodchýlí nebo nezmění svou polohu v očích, což zaručuje pohodlí při používání. Navíc každé mrknutí aktivuje zvlhčovací systém, který mají čočky Dailies. Tento systém je inovativní řešení, které funguje třemi způsoby. Zajišťuje zvlhčení čočky, hydrataci oka a osvěžení. Díky tomuto řešení oko nevyschne ani po deseti nebo několika hodinách nošení kontaktních čoček.

 

Pro koho jsou čočky Dailies Aqua Comfort Plus Toric určeny?

Mnoho lidí, zejména těch, kteří začínají nosit čočky, mají velký problém při jejich používání. To se týká zejména rozpoznání stran čoček. V případě rodiny čoček Dailies je to však díky speciálním značkám na povrchu čoček jednoduché. Je také třeba poznamenat, že čočky Dailies® AquaComfort Plus® Toric nejsou průhledné, ale pokryté světle modrou barvou, což usnadňuje jejich nasazení.

 

Kontaktní čočky jsou dostupné i v jiných baleních:

Parametry
Kategorie Jednodenní čočky
Výrobce ALCON
Dioptrický rozsah -8,0D do +4,0D
Poloměr zakřívení 8,8
Průměr 14,4
(Průměrné hodnocení 0/5 na základě 0 recenzí. )
K tomuto produktu nebyly vloženy žádné názory

Mobilní verze
Chcete pokračovat?