Nacházíš se zde:

Dailies Aqua Comfort Plus Toric 90 ks

Kontaktní čočky Dailies Aqua Comfort Plus Toric jsou jednodenní astigmatické kontaktní čočky vyráběné firmou Ciba Vision.

 
Charakteristika kontaktních čoček Dailies Aqua Comfort Plus Toric:

Jsou to kontaktní čočky na jedno použití vytvořené pro osoby, které trpí astigmatismem. Jsou vyrobené z materiálu Nelficon A, který způsobuje vysokou hydrataci 69%. Díky tomu je kontaktní čočka po celý den dostatečně hydratovaná a jejich nošení je velmi pohodlné. Čočky Dailies Aqua Comfort Plus Toric mají systém zvlhčování, který se aktivuje s každým mrknutím oka, což v praxi znamená, že se čočka hydratuje při každém mrknutí. Pro astigmatické kontaktní čočky je velmi důležité jejich vycentrování na oku, které zajišťuje ostré vidění.

 

Díky konstrukci Precision Curve Design čočky Dailies Aqua Comfort Plus Toric garantují ostré a jasné vidění. Čočky obsahují označník. Navíc obsahují světle modré zabarvení, které ulehčuje manipulaci s čočkami.

 
Pro koho jsou čočky Dailies Aqua Comfort Plus Toric určeny?

Jsou to čočky určené pro osoby s astigmatismem. Protože se jedná o jednodenní jednorázové kontaktní čočky, tak jsou doporučovány zejména astigmatikům, kteří oceňují komfort aplikování nového páru čoček každý den, protože nemusí myslet na jejich každodenní čištění.

Parametry
Kategorie Jednodenní čočky
Výrobce ALCON
Dioptrický rozsah -8,0D do +4,0D
Poloměr zakřívení 8,8
Průměr 14,4
(Průměrné hodnocení 0/5 na základě 0 recenzí. )
K tomuto produktu nebyly vloženy žádné názory

Mobilní verze
Chcete pokračovat?