Nacházíš se zde:

Dailies AquaComfort Plus Multifocal 30 ks

Doporučujeme

Clean Active Premium XXL 600 ml
Cena: 349,00 KčKontaktní čočky Dailies® AquaComfort Plus® Multifocal jsou jednodenní kontaktní čočky vyvinuté ve firmě Alcon.
 

Charakteristika čoček Dailies® AquaComfort Plus® Multifocal:


Jedná se o multifokální kontaktní čočky, které korigují prebiopsyi. Jsou vyrobené z materiálu Nelfilcon A, který způsobuje vysoké hydratování až 69%. Kontaktní čočky Dailies® AquaComfort Plus® Multifocal jsou vybavené systémem zvlhčování, který se aktivuje mrkáním. Tento systém zvlhčování pomocí mrkání zajišťuje vysoký komfort nošení po celý den. Díky tomu jsou oči dokonale navlhčené a čočky jsou chráněné i odolné proti tvoření povrchových nečistot.

Čočky Dailies® AquaComfort Plus® Multifocal díky unikání konstrukci Predision Profile Design v sobě kombinují dva nejdůležitější aspekty – komfort a výhodu nezvykle ostrého vidění jak do dálky, tak do blízka. Čočky obsahují světlomodré zabarvení VISITINT, které ulehčují manipulaci s čočkami.
 

Pro koho jsou čočky Dailies® AquaComfort Plus® Multifocal?


Jsou to čočky určené pro osoby po čtyřicítce, kteří mají problémy s jasným viděním zároveň do dálky i do blízky. Používáním těchto čoček se zbavíte problémů spojených se střídáním brýlí na dálku a blízko podle toho, zda si chcete číst, nebo jít na procházku. Jedná se o jednodenní kontaktní čočky doporučované hlavně osobám, které u kontaktních čoček oceňují komfort nošení jednoho páru čoček bez nutnosti jejich ošetřování.


addice Lo max.+1,25
addice Med max.+2,00
addice Hi max.+2,50

 

Vyberte si nejlepší nabídku!

Sady jsou co nejlépe vytvořeny s úsporou peněz!

Parametry
Kategorie Progresivní čočky
Výrobce ALCON
Dioptrický rozsah -10D do +6,0D
Poloměr zakřívení 8,7
Průměr 14,0
(Průměrné hodnocení 0/5 na základě 0 recenzí. )
K tomuto produktu nebyly vloženy žádné názory

Mobilní verze
Chcete pokračovat?