Nacházíš se zde:

Biofinity 6 ks

+ čočky ZDARMA (ke 2 bal.)

Doporučujeme

Clean Active Premium XXL 600 ml
Cena: 349,00 Kč

Akce

Kupte 2 balení čoček Biofinity 6 ks, a jako dárek dostanete 2 x AquaView Monthly 1 ks ZDARMA.


Kontaktní čočky Biofinity jsou měsíční čočky nabízené jedním z na světě nejpopulárnějších výrobců kontaktních čoček – firmou Cooper Vision.
 

Charakteristika kontaktních čoček Biofinity:


Jsou to čočky vyrobené ze silikonovo-hydrogelového materiálu Comfilcon A. Při jejich výrobě byla využita materiálová technologie Aquaform Comfort Science, která způsobuje, že je čočka měkká, hedvábná a ideálně hydratovaná. Díky použití monomeru silikonu čočky dokonale propouští kyslík, zatím co použití hydrofilních a silikonových komponentů dává materiálu přirozenou hydrataci, což umožňuje udržovat vodu rovnoměrně v celé čočce.

Kontaktní čočky Biofinity jsou zhotoveny co nejpřirozenějším způsobem - bez jakýchkoli přídavků, povlaků a zvlhčujících prostředků, bez povrchové úpravy. Je na místě uvést, že Biofinity ruší pravidlo negativní proporcionality hydratace k propustnosti kyslíku. Znamená to, že současně s růstem stupně hydratace čočky se nesnižuje stupeň propustnosti kyslíku, čehož nešlo do teď dosáhnout.

Je běžné, že kontaktní čočky Biofinity jsou prezentovány také pod obchodními názvy Eyeoxy Duality, Ultraflex Premier, iWear Oxygen, Medivue Premier, nebo iLoox Contact Monthly

Kontaktní čočky Biofinity jsou určeny pro kontinuální nošení s měsíčním intervalem výměny, bez nutnosti jejich vyjímání na noc.
 

Komu jsou určeny kontaktní čočky Biofinity?


Jsou to čočky stvořené pro osoby, které chtějí nosit čočky bez nutnosti jejich vyjímání. Čočky Biofinity je možné jeden den nasadit, a vyjmout je až za měsíc, bez rizika poškození oka, nebo vystavení se infekci. Kromě toho jsou doporučovány také těm, kteří:

 

  • se potýkají s poruchami slzného filmu, neboť čočky jsou charakteristické zvýšenou odolností proti vysychání,
  • vyžadují po čočkách co nejvyšší uživatelský komfort při zachování maximálně vysoké ostrosti vidění.
 

Ošetřování čoček:


Kontaktní čočky Biofinity je možné nosit nepřetržitě – pak nevyžadují žádné ošetřování. Pokud je ovšem nosíte pouze přes den, pak je na konci dne musíte vyčistit s pomocí roztoku na kontaktní čočky a následně je nechat v pouzdře naplněném roztokem na minimálně několik hodin před opětovným použitím. Pro ošetřování kontaktních čoček Biofinity doporučujeme roztoky z řady Clean Active, nebo jakýkoli jiný roztok na čočky z nabídky našeho obchodu.

 

 

Kontaktní čočky jsou dostupné i v jiných baleních:

Vyberte si nejlepší nabídku!

Sady jsou co nejlépe vytvořeny s úsporou peněz!

Parametry
Kategorie Měsíční čočky
Výrobce COOPER VISION
Dioptrický rozsah -12,00 do +8,00
Poloměr zakřívení 8,6
Průměr 14,0
(Průměrné hodnocení 5/5 na základě 16 recenzí. )
Perfektní čočky, nikdy žádný problém, nevím ani že nějaké čočky mám, nasadím je na začátku měsíce a nosím až do konce bez problému, občas je jen propláchnu ať jsou čisté....určitě doporučuji :)
nejlepší!!!!!!!
George Tuto značku bych neměnil za žádnou jinou, používám Biofinity už od roku 2004 a při občasné změně k jiným čočkám (nejmenuji) jsem se vždy vrátil k těmto,prostě bezkonkurenční. A opravdu vydrží měsíc (jsou přece měsíční čočky), než se ozve mírné svědění a okamžitě měním za nový pár. Připomínám že je nosím od rána do večera tj. okolo 16 hodin den co den.
Maximální spokojenost, brzy ráno nasadím a bez problémů se mi nosí až do večera. Také se s nima dá přes den zdřímnout a nic neřeže. To se s bývalou značkou vůbec nedalo a musela jsem je vytáhnout po 8 - 10 hodinách, jinak by bylo nošení velmi nepříjemné.
Tyto čočky Biofinity jsou opravdu výborné, nosím je celý den,oči mě neřežou ani nepálí. Objednávka i doručení je bezchybné. Všem doporučuji
Používám je už asi tři roky, lepší čočky jsem ještě neměla. Nepálí, dobře se s nimi manipuluje. Jednou jsem si měsíční zapomněla přes noc v oku, ráno jsem jen měla hodně suché oči.
Výborně se nosí, ani nevím, že je mám. Manipulace s nimi super, lepší čočky jsem ještě neměla.
Perfektní čočky. Naprostá spokojenost. Ani nevím, že je mám nasazeny.
S čočkami jsem byla celkem spokojená, jen mě z nich po 4 hodinách nošení bolívá hlava
bioinfinity nosím už 1rok. Mám citlivé oči:) pálí mě po chvilce snad vše kromě těhle čoček. Doporuču je maximálně

Mobilní verze
Chcete pokračovat?