Nacházíš se zde:

Acuvue Oasys for Astigmatism™ 6 ks

Doporučujeme

Clean Active Premium XXL 600 ml
Cena: 349,00 Kč


 

INFORMACE O DOSTUPNOSTI:

95% objednávek na čočky Acuvue Oasys for Astigmatism odesíláme do 2 pracovních dní.

POZOR!
V ojedinělých případech se může čas odeslání prodloužit na 15 pracovních dnů.
Čas odeslání čoček s cylindrem­2,75 je až 40 pracovních dní.

 

Kontaktní čočky Acuvue Oasys for Astigmatism jsou dvoutýdenní kontaktní čočky z nabídky firmy Johnson & Johnson – jedním z největších výrobců kontaktních čoček na světovém trhu.
 

Charakteristika kontaktních čoček Acuvue Oasys for Astigmatism:


Tyto čočky jsou vyrobeny z materiálu Senofilcon A, s použitím zvlhčující látky HYDRACLEAR Plus, která způsobuje uzamknutí vlhkosti v čočce. Kontaktní čočky Acuvue Oasys for Astigmatism jsou silikon-hydrogelové kontaktní čočky vhodné pro uživatele trpící astigmatismem. Tyto čočky byly navrhnuty tak, aby během nošení byly velmi příjemné a zvlhčené, obsahují 38% vody.

U astigmatických čoček je velmi důležitá stabilizace kontaktní čočky v oku, která je do 60 sekund, což z nich dělá jedny z nejlepších kontaktních čoček na trhu. Propustnost kyslíku je při otevřených očích až 99%, při zavřených 95% a součinitel je 129Dk/t. Pro kontaktní čočky Acuvue Oasys for Astigmatism je charakteristická vysoká ochrana před UV-A zářením až 95% a UV-B zářením až 99%. Tyto kontaktní čočky mají také značku pro lehčí nasazování, takže s nimi nebudou mít problémy ani začínající uživatelé.

Kontaktní čočky Acuvue Oasys for Astigmatism jsou dvoutýdenní čočky, ale vzhledem k svým vlastnostem mohou být rovněž použity v systému nepřetržitého nošení v průběhu jednoho týdne.
 

Pro koho jsou kontaktní čočky Acuvue Oasys for Astigmatism určeny?


Tyto kontaktní čočky jsou vyrobeny pro uživatele s astigmatismem a zároveň s vysokými nároky na pohodlí. Jsou určeny pro lidi, kteří většinu času tráví v klimatizovaných či zakouřených místnostech nebo pracujících s výpočetní technikou po celý den. Jsou doporučeny především pro uživatele, kteří:

 

  • hodně času tráví před obrazovkou počítače,
  • trpí pocitem suchého oka během nošení kontaktních čoček,
  • potřebujících dodatečné zvlhčování oka pomocí kapek,
  • hodně času tráví ve venkovním prostředí a jsou vystaveni rozmarům počasí.
 

Péče o kontaktní čočky:

 

Kontaktní čočky Acuvue Oasys for Astigmatism vyžadují pravidelnou údržbu vhodnými čistícími roztoky. V tom případě je záruka, že čočky budou během celé doby pohodlné a zaručí perfektní a komfortní pocit při jejich nošení. K jejich údržbě doporučujeme čistící roztok značky Clean Active nebo řadu jiných čistících roztoků na trhu.

 

V ojedinělých případech se může dodací doba navýšit až na 15 pracovních dní.

 

 

Kontaktní čočky jsou dostupné i v jiných baleních:

Vyberte si nejlepší nabídku!

Sady jsou co nejlépe vytvořeny s úsporou peněz!

Parametry
Kategorie Torické čočky
Výrobce JOHNSON & JOHNSON
Dioptrický rozsah -9,00 do +6,00
Poloměr zakřívení 8,6
Průměr 14,5
(Průměrné hodnocení 4.75/5 na základě 9 recenzí. )
Velmi kvalitní čočky za dobrou cenu.
Přestože mám citlivé oči, nemám s těmito čočkami Acuvue Oasys for Astigmatism problém, oči nepálí, ani nejsou citlivé. Tyto čočky jsou opravdu super!
Perfektní čočky pro vadu s astigmatismem. Doporučuje kontaktní čočky Acuvue Oasys for Astigmatism.
Tyto čočky jsou pohodlné a vidím v nich uplně super
Tyto čočky jsou super!
Jsem taky maximálně spokojená, ale teda spát v nich, to nee, už se mi to sice podařilo, ale na druhý den jsem měla oči úplně červené a byla ráda, že jsem čočky vyndala. Ale samozřejmě každému vyhovuje něco jiného.
Čočky jsou docela dobré,ale minulý týden mi jedna praskla. Čočky nosím už 8let a tohle se mi stalo poprvé. Předtím jsem nosila jinou značku a to bylo úplně bez problému.Škoda,že se mi to stalo hned u prvního balení Acuvue :(
Tyto čočky jsou super ... Nekloužou, oko není suché, necitím je v oku... Akorát jsem nevěděl, že se dá i v nich spát ... no výborné čočky :D ....
jsou super, a nejvíc se mi líbí to, že poprvé po letech vidím v noci na hodiny, když se probudím a nemusím hledat brýle, abych se rozhlédla :-)

Mobilní verze
Chcete pokračovat?