Nacházíš se zde:

SofLens Daily Disposable™ 30 ks

Jednodenní čočky SofLens Daily Disposable – nejnovější výrobek formy Bausch&Lomb je vytvořen pro osoby, které si cení komfort používání. Pokročilá technologie použitá při výrobě čoček zajišťuje uživatelům komfort nošení po celý den a ideální navlhčení. Díky asferické optice čočky zajišťují dokonalé vidění i v podmínkách se slabým osvětlením.

 

Charakteristika kontaktních čoček SofLens Daily Disposable:


Dokonalá ostrost vidění – asferická optika a moderní řešení použité při výrobě SofLens Daily Disposable umožňují dokonale ostré vidění, bez ohledu na denní dobu a intenzitu světla. Nezvyklý komfort nošení – materiál použitý pro výrobu čoček a také jejich moderní konstrukce zajišťují efekt dlouhodobého navlhčení. Také ke konci dne zajišťují optimální navlhčení oka.

Pohodlí používání – kromě komfortu nošení zaručují SofLens Daily Disposable pohodlí používání, tak charakteristické pro čočky na jedno použití. Každou čočku použijete pouze jednou, což eliminuje nutnost čištění a uchovávání čoček. Jsou to ideální kontaktní čočky pro nošení přes den, večer nebo pro zvláštní příležitosti.

 

 

Kontaktní čočky jsou dostupné i v jiných baleních:

Parametry
Kategorie Jednodenní čočky
Výrobce BAUSCH & LOMB
Dioptrický rozsah -9,00 do +6,50
Poloměr zakřívení 8,6
Průměr 14,2
(Průměrné hodnocení 5/5 na základě 2 recenzí. )
Souhlasím. Měkoučké čočky. Nosím je 15 let. Žádný problém. Super čočky. Super cena. Dlouholeté zkušenosti s tímto e-shopem bez jediného problému.
Čočky soflens daily disposablev očích nejsou vůbec cítit. Všem doporučuji. Poměr cena/kvalita je opravdu super.

Mobilní verze
Chcete pokračovat?