Nacházíš se zde:

Biofinity 3 ks

Doporučujeme

Clean Active Premium XXL 600 ml
Cena: 349,00 Kč


Kontaktní čočky Biofinity jsou měsíční čočky nabízené jedním z na světě nejpopulárnějších výrobců kontaktních čoček – firmou Cooper Vision.
 

Charakteristika kontaktních čoček Biofinity:


Jsou to čočky vyrobené ze silikonovo-hydrogelového materiálu Comfilcon A. Při jejich výrobě byla využita materiálová technologie Aquaform Comfort Science, která způsobuje, že je čočka měkká, hedvábná a ideálně hydratovaná. Díky použití monomeru silikonu čočky dokonale propouští kyslík, zatím co použití hydrofilních a silikonových komponentů dává materiálu přirozenou hydrataci, což umožňuje udržovat vodu rovnoměrně v celé čočce.

Kontaktní čočky Biofinity jsou zhotoveny co nejpřirozenějším způsobem - bez jakýchkoli přídavků, povlaků a zvlhčujících prostředků, bez povrchové úpravy. Je na místě uvést, že Biofinity ruší pravidlo negativní proporcionality hydratace k propustnosti kyslíku. Znamená to, že současně s růstem stupně hydratace čočky se nesnižuje stupeň propustnosti kyslíku, čehož nešlo do teď dosáhnout.

Je běžné, že kontaktní čočky Biofinity jsou prezentovány také pod obchodními názvy Eyeoxy Duality, Ultraflex Premier, iWear Oxygen, Medivue Premier, nebo iLoox Contact Montlhy

Kontaktní čočky Biofinity jsou určeny pro kontinuální nošení s měsíčním intervalem výměny, bez nutnosti jejich vyjímání na noc.
 

Komu jsou určeny kontaktní čočky Biofinity?


Jsou to čočky stvořené pro osoby, které chtějí nosit čočky bez nutnosti jejich vyjímání. Čočky Biofinity je možné jeden den nasadit, a vyjmout je až za měsíc, bez rizika poškození oka, nebo vystavení se infekci. Kromě toho jsou doporučovány také těm, kteří:

 

  • se potýkají s poruchami slzného filmu, neboť čočky jsou charakteristické zvýšenou odolností proti vysychání,
  • vyžadují po čočkách co nejvyšší uživatelský komfort při zachování maximálně vysoké ostrosti vidění.
 

Ošetřování čoček:


Kontaktní čočky Biofinity je možné nosit nepřetržitě – pak nevyžadují žádné ošetřování. Pokud je ovšem nosíte pouze přes den, pak je na konci dne musíte vyčistit s pomocí roztoku na kontaktní čočky a následně je nechat v pouzdře naplněném roztokem na minimálně několik hodin před opětovným použitím. Pro ošetřování kontaktních čoček Biofinity doporučujeme roztoky z řady Clean Active, nebo jakýkoli jiný roztok na čočky z nabídky našeho obchodu.

 

 

Kontaktní čočky jsou dostupné i v jiných baleních:

Vyberte si nejlepší nabídku!

Sady jsou co nejlépe vytvořeny s úsporou peněz!

Parametry
Kategorie Měsíční čočky
Výrobce COOPER VISION
Dioptrický rozsah -12,00 do +8,00
Poloměr zakřívení 8,6
Průměr 14,0
(Průměrné hodnocení 4.92/5 na základě 12 recenzí. )
Jsou zatim nejlepsi, co jsem zkusil, mel jsem drive vetsi citlivost na cocky, pocity sucheho oka a pod. Kdyz zrudili Soft Lens 66, kvuli vysoke hydrataci ale male propustnosti kysliku. Sel jsem na radu zname na tyto.Nelituji, ocim se skvele dycha, a navic jsou i dobre zvlhcene, kdyz je nasadite, zapomenete na ne, ze je vubec mate.
Vyzkoušela jsem i jiné, ale tyhle jsou prostě nejlepší.
Ideální čočky Biofinity k dlouhodobému používání, doporučuje
Nejlepší čočky, co jsem kdy používal
Jediné čočky,které moje oči snesou,maximální spokojenost!
Jsou opravdu moc dobré, nemám s něma žáden problém. DOPORUČUJI
Prostě nejlepší :-)))
Luxusní čočky - vůbec nejsou cítit, prostě "pecka" jsem s nimi naprosto spokojený, mohu vřele doporučit...
super používám je každý den,jen by je mohly dělat v balení na celý rok :-)
Nejlepší čočky, co jsem kdy používala

Mobilní verze
Chcete pokračovat?