Nacházíš se zde:

Acuvue 1-DAY Moist™ 30 ks

+ pouzdro na čočky GRATIS! ( do 2 bal.)

Akce

Kupte  2 balení Acuvue 1- DAY Moist 30 ks, a získáte pouzdro na jednodenní čočky GRATIS!

Kontaktní čočky Acuvue 1-Day Moist jsou kontaktní čočky jednoho z nejlepších výrobců na světě - Johnson & Johnson.
 

Charakteristika kontaktních čoček Acuvue 1-Day Moist:


Acuvue 1-Day Moist jsou měkké jednodenní kontaktní čočky. Při jejich výrobě byla použita technologie LACERON zaručující vazbu na PVP - komponent zodpovědný za zadržení vody, díky které je čočka celý den skvěle zvlhčena.

Kontaktní čočky Acuvue 1-Day Moist zaručují vysoký stupeň ochrany před škodlivým zářením UVA a UVB, díky čemuž jsou oči skvěle chráněny. Perfektní konstrukce čočky Acuvue 1-Day Moist a její hedvábná vrstva podstatně snižuje povrchové tření a to umožňuje očnímu víčku se po ní volně pohybovat.
 

Pro koho jsou čočky Acuvue 1-Day Moist určeny?


Acuvue 1-Day Moist jsou jednodenní kontaktní čočky, o které se nemusíte dodatečně starat. Acuvue 1-Day Moist jsou ideální volbou pro uživatele, kteří chtějí každý den nosit nový pár čoček. Také jsou doporučovány pro všechny osoby, které :
  • jsou alergiky,
  • mají problém suchého oka,
  • nosí čočky společně s brýlemi- střídaji je,
  • oceňují vysoký komfort nošení kontaktních čoček.
 
 
Odeslání do 24 hodin se vztahuje pouze na zakřivení 8.5
Pro zakřivení 9.0 je čas odeslání 15 pracovních dní.
 

Kontaktní čočky jsou dostupné i v jiných baleních:

Parametry
Kategorie Jednodenní čočky
Výrobce JOHNSON & JOHNSON
Dioptrický rozsah -12,00 do +6,00
Poloměr zakřívení 8,5; 9,0
Průměr 14,2
(Průměrné hodnocení 5/5 na základě 7 recenzí. )
Mám dost citlivé oči, takže mohu nosit jen jednodenní čočky. Vyzkoušela jsem levnější (AquaView), ale pořád jsem je v očích cítila, oči vysychaly, večer pálily. Tyto čočky jsou úžasné, vůbec o nich nevím. Dokonce jsem v nich dvakrát omylem usnula, ale vše bylo OK. Doporučuji
Mám dost citlivé oči, takže mohu nosit jen jednodenní čočky. Vyzkoušela jsem levnější (AquaView), ale pořád jsem je v očích cítila, oči vysychaly, večer pálily. Tyto čočky jsou úžasné, vůbec o nich nevím. Dokonce jsem v nich dvakrát omylem usnula, ale vše bylo OK. Doporučuji
s dodávkou kontakních čoček jsem neměla žádný problém přišli včas a vše bylo v pořádku doporučuji:)
Už 3x jsem objednávala a jsem maximálně spokojená. Koupím balíček 3 balení kapky a zaplatím stejně, jako jsem v optice dávala za 2 balení.
zdravím, já si tu čočky kupuju pravidelně....a vždy mi dojdou v pořádku a překvapivě rychle... Pavel, Praha
už dvakrát,jsem si tu objednala čočky a do teď mi nepřišel ani e.mail ani ty čočky......asi to neni věrohodné a jen balamutěj lidi!!!
Tyhle kontaktní čočky si kupuji už asi třetím rokem a jsem s nimi velmi spokojena. Naprosto vyhovují mému pohodlí a nemám s nimi žádnou další starost, protože na konci dne je jen vyndám a vyhodím...prostě paráda :o)

Mobilní verze
Chcete pokračovat?