Nacházíš se zde:

Acuvue Oasys™ 6 ks

Doporučujeme

Clean Active Premium XXL 600 ml
Cena: 349,00 Kč


 Kontaktní čočky Acuvue Oasys with HYDRACLEAR Plus sou dvoutýdenní kontaktní čočky z nabídky firmy Johnson & Johnson – jedním z největších výrobců kontaktních čoček na světovém trhu.
 

Charakteristika kontaktních čoček Acuvue Oasys:


Tyto čočky jsou vyrobeny z materiálu Senofilcon A, s použitím zvlhčující látky HYDRACLEAR Plus, která způsobuje uzamknutí vlhkosti v čočce. Kontaktní čočky Acuvue Oasys with HYDRACLEAR Plus jsou silikon-hydrogelové kontaktní čočky. Tyto čočky byly navrhnuty tak, aby během nošení byly velmi příjemné a zvlhčené. Tyto čočky mají vysokou propustnost kyslíku až 174.

Pro kontaktní čočky Acuvue Oasys with HYDRACLEAR Plus je charakteristická vysoká ochrana před UV-A zářením až 95% a UV-B zářením až 99%. Tyto kontaktní čočky mají také značku pro lehčí nasazování, takže s nimi nebudou mít problémy ani začínající uživatelé. Kontaktní čočky Acuvue Oasys jsou dvoutýdenní čočky, ale vzhledem k svým vlastnostem mohou být rovněž použity v systému nepřetržitého nošení v průběhu jednoho týdne.
 

Pro koho jsou kontaktní čočky Acuvue Oasys with HYDRACLEAR Plus určeny?


Tyto kontaktní čočky jsou vyrobeny pro uživatele s vysokými nároky na pohodlí. Jsou určeny pro lidi, kteří většinu času tráví v klimatizovaných či zakouřených místnostech nebo pracujících s výpočetní technikou po celý den. Jsou doporučeny především pro uživatele, kteří:

 

  • hodně času tráví před obrazovkou počítače,
  • trpí pocitem suchého oka během nošení kontaktních čoček,
  • potřebujících dodatečné zvlhčování oka pomocí kapek,
  • hodně času tráví ve venkovním prostředí a jsou vystaveni rozmarům počasí.
 

Péče o kontaktní čočky:


Kontaktní čočky Acuvue Oasys vyžadují pravidelnou údržbu vhodnými čistícími roztoky. V tom případě je záruka, že čočky budou během celé doby pohodlné a zaručí perfektní a komfortní pocit při jejich nošení. K jejich údržbě doporučujeme čistící roztok značky Clean Active nebo řadu jiných čistících roztoků na trhu.
 

Kontaktní čočky jsou dostupné i v jiných baleních:

Vyberte si nejlepší nabídku!

Sady jsou co nejlépe vytvořeny s úsporou peněz!

Parametry
Kategorie Dvoutýdenní čočky
Výrobce JOHNSON & JOHNSON
Dioptrický rozsah -12,00 do +8,00
Poloměr zakřívení 8,4; 8,8
Průměr 14,0
(Průměrné hodnocení 5/5 na základě 44 recenzí. )
Už jsem vyzkoušela hodně druhů kontaktních čoček,ale žádné z nich mi nevyhovovaly tak jako Acuvue Oasys.Nosím je už skoro 15 let a jsem s nimi naprosto spokojená,mohou se nosit déle a nestane se vám vůbec nic.Stalo se mi i párkrát stalo,že jsem s nimi i usnula a bylo vše v pořádku.Mohu s radosti doporučit
Nejlepší čočky. Ve snaze ušetřit jsme vyzkoušela jiné, ale proklínám se za to. S těmito čočkami můžu dovádět ve vodě, dát si odpolední šlofík a nosit je o něco dýl. Nikdy žádný problém (mám hodně citlivé a suché oči).
Nejlepší čočky ze všech, které jsem vyzkoušela. Zkusila jsem i alternativy a vždy se vrátila k těmto mým favoritům. Krásně se nasazují,nevím o nich, mohu je nosit i když koukám celý den do počítače. Zkrátka jenom chválím.
Používám je již 7 let a jsem naprosto spokojená. Vyzkoušela jsem více druhů a tyhle jsou opravdu nejlepší. Mohu doporučit.
Dobře se nosí cocky Acuvue Oasys, snadno se aplikují a čistí. Přesto je po celodenním nošení např. perfektní pro práci z počítačem.
Kontaktní čočky Acuvue Oasys pro mě jsou nejlepší. Žádné jiné čočky nejsou tak pohodlné. Čočky jsou měkké a jemné, v oku se nepohybují. Acuvue Oasys nebude obchodovat na jakýkoli jiný.
Používám tyto čočky již 6 let a jsem velmi spokojena, bohužel nemůžu posoudit, jestli jsou lepší něž jiné čočky, protože jsou moje první. Tyto kontaktní čočky mi doporučil lékař a opravdu za celých 6 let jsem s nimi neměla žádný problém. Takže Acuvue Oasys vřele doporučuji.
Acuvue nosím také 13let a na rozdíl od jiných značek je v oku snesu - je to ale dáno průměrem a zakřivením, které mému oku sedí. určitě vyzkoušejte.
Nejlepší čočky! Nikdy jsem neměla žádný problém, vysušení oka nebo zamlžení absolutně nic. Na doporučení sestřenice jsem vyzkoušela jiné čočky ( dle ní byly nejlepší co měla doposud - neměla jsem jí věřit), po jejich vypotřebování rychle utíkám zpět k těmto! Někdy mi vydrží i měsíc a nemám s nimi žádný problém oproti nově vyzkoušeným měsíčním čočkám jiné značky, které mi vydržely 14 dní a byly cítit na oku.
Kontaktní čočky nosím už 13 let a vyzkoušela jsem několik druhů - mám totiž hodně citlivé oči a jsem alergik. Posledních 7 let ale používám jen Acuvue Oasys a nedám na ně dopustit!!! Jsou skvělé, musím přiznat, že je nosím i měsíc a déle a není s nimi vůbec problém. Doporučuji!!!

Mobilní verze
Chcete pokračovat?