Přihlaste se k odběru novinek na kontakto.cz a získáte tím:

Zaregistrujte se a získejte 5% slevu na nákupy!

Chci obdržet informace o akciích a novinkách v obchodě

Nacházíš se zde: Hlavní stránka » Dvoutýdenní čočky

/ 44 hodnocení klientů

nabídni produkt známému

Parametry

Kategorie
Dvoutýdenní čočky
Výrobce
JOHNSON & JOHNSON
Dioptrický rozsah
-12,00 do +8,00
Poloměr zakřívení
8,4; 8,8
Průměr
14,0

Acuvue Oasys™ 6 ks + CashBack 100,-Kč ZDARMA (ke 2 bal.)

Počet kusů   v balení
6 ks
Naše cena
449,00 Kč
Se slevou
404,10 Kč
přečtěte si více


Kupte více balení ušetříte:449,00 Kč 439,00 Kč 429,00 Kč přečtěte si více
Čas odeslání
24 hodin
Doprava
zdarma
se týká nákupu nad 1500,-Kč převodem
přečtěte si více

1 Zvol vadu zraku
kde najít tyto informace?

Doplň chybějící parametry zboží:
Pravé oko:

Doporučujeme

Clean Active Premium XXL 600 ml
Clean Active Premium XXL 600 ml
349,00 Kč
2
Koupit výrobek
Popis zboží
Akce!

Kupte  2 balení čoček Acuvue Oasys 6  čoček a CashBack 100,-Kč dostanete jako dárek*!


*Cashback ve formě voucheru je přiložen k objednávce.
 Aktivní je při objednávce nad 100,01-Kč, jeho platnost je 6 měsíců od objednání objednávky.

 

Kontaktní čočky Acuvue Oasys with HYDRACLEAR Plus sou dvoutýdenní kontaktní čočky z nabídky firmy Johnson & Johnson – jedním z největších výrobců kontaktních čoček na světovém trhu.


Charakteristika kontaktních čoček Acuvue Oasys:

Tyto čočky jsou vyrobeny z materiálu Senofilcon A, s použitím zvlhčující látky HYDRACLEAR Plus, která způsobuje uzamknutí vlhkosti v čočce. Kontaktní čočky Acuvue Oasys with HYDRACLEAR Plus jsou silikon-hydrogelové kontaktní čočky. Tyto čočky byly navrhnuty tak, aby během nošení byly velmi příjemné a zvlhčené. Tyto čočky mají vysokou propustnost kyslíku až 174.

Pro kontaktní čočky Acuvue Oasys with HYDRACLEAR Plus je charakteristická vysoká ochrana před UV-A zářením až 95% a UV-B zářením až 99%. Tyto kontaktní čočky mají také značku pro lehčí nasazování, takže s nimi nebudou mít problémy ani začínající uživatelé. Kontaktní čočky Acuvue Oasys jsou dvoutýdenní čočky, ale vzhledem k svým vlastnostem mohou být rovněž použity v systému nepřetržitého nošení v průběhu jednoho týdne.


Pro koho jsou kontaktní čočky Acuvue Oasys with HYDRACLEAR Plus určeny?

Tyto kontaktní čočky jsou vyrobeny pro uživatele s vysokými nároky na pohodlí. Jsou určeny pro lidi, kteří většinu času tráví v klimatizovaných či zakouřených místnostech nebo pracujících s výpočetní technikou po celý den. Jsou doporučeny především pro uživatele, kteří:

  • hodně času tráví před obrazovkou počítače,
  • trpí pocitem suchého oka během nošení kontaktních čoček,
  • potřebujících dodatečné zvlhčování oka pomocí kapek,
  • hodně času tráví ve venkovním prostředí a jsou vystaveni rozmarům počasí.


Péče o kontaktní čočky:

Kontaktní čočky Acuvue Oasys vyžadují pravidelnou údržbu vhodnými čistícími roztoky. V tom případě je záruka, že čočky budou během celé doby pohodlné a zaručí perfektní a komfortní pocit při jejich nošení. K jejich údržbě doporučujeme čistící roztok značky Clean Active nebo řadu jiných čistících roztoků na trhu.


Kontaktní čočky jsou dostupné i v jiných baleních:

Acuvue Oasys 12 ks
Acuvue Oasys 24 ks
Názory uživatelů
( Průměrné hodnocení 5/5 na základě 44 recenzí. )
Názory uživatelů
Tvoje hodnocení:
 Odeslat
Už jsem vyzkoušela hodně druhů kontaktních čoček,ale žádné z nich mi nevyhovovaly tak jako Acuvue Oasys.Nosím je už skoro 15 let a jsem s nimi naprosto spokojená,mohou se nosit déle a nestane se vám vůbec nic.Stalo se mi i párkrát stalo,že jsem s nimi i usnula a bylo vše v pořádku.Mohu s radosti doporučit
5/5
Nejlepší čočky. Ve snaze ušetřit jsme vyzkoušela jiné, ale proklínám se za to. S těmito čočkami můžu dovádět ve vodě, dát si odpolední šlofík a nosit je o něco dýl. Nikdy žádný problém (mám hodně citlivé a suché oči).
5/5
Nejlepší čočky ze všech, které jsem vyzkoušela. Zkusila jsem i alternativy a vždy se vrátila k těmto mým favoritům. Krásně se nasazují,nevím o nich, mohu je nosit i když koukám celý den do počítače. Zkrátka jenom chválím.
5/5
Používám je již 7 let a jsem naprosto spokojená. Vyzkoušela jsem více druhů a tyhle jsou opravdu nejlepší. Mohu doporučit.
5/5
Dobře se nosí cocky Acuvue Oasys, snadno se aplikují a čistí. Přesto je po celodenním nošení např. perfektní pro práci z počítačem.
5/5
Kontaktní čočky Acuvue Oasys pro mě jsou nejlepší. Žádné jiné čočky nejsou tak pohodlné. Čočky jsou měkké a jemné, v oku se nepohybují. Acuvue Oasys nebude obchodovat na jakýkoli jiný.
5/5
Používám tyto čočky již 6 let a jsem velmi spokojena, bohužel nemůžu posoudit, jestli jsou lepší něž jiné čočky, protože jsou moje první. Tyto kontaktní čočky mi doporučil lékař a opravdu za celých 6 let jsem s nimi neměla žádný problém. Takže Acuvue Oasys vřele doporučuji.
5/5
Acuvue nosím také 13let a na rozdíl od jiných značek je v oku snesu - je to ale dáno průměrem a zakřivením, které mému oku sedí. určitě vyzkoušejte.
5/5
Nejlepší čočky! Nikdy jsem neměla žádný problém, vysušení oka nebo zamlžení absolutně nic. Na doporučení sestřenice jsem vyzkoušela jiné čočky ( dle ní byly nejlepší co měla doposud - neměla jsem jí věřit), po jejich vypotřebování rychle utíkám zpět k těmto! Někdy mi vydrží i měsíc a nemám s nimi žádný problém oproti nově vyzkoušeným měsíčním čočkám jiné značky, které mi vydržely 14 dní a byly cítit na oku.
5/5
Kontaktní čočky nosím už 13 let a vyzkoušela jsem několik druhů - mám totiž hodně citlivé oči a jsem alergik. Posledních 7 let ale používám jen Acuvue Oasys a nedám na ně dopustit!!! Jsou skvělé, musím přiznat, že je nosím i měsíc a déle a není s nimi vůbec problém. Doporučuji!!!
5/5
1 2 3 4 5
Chcete pokračovat?