Přihlaste se k odběru novinek na kontakto.cz a získáte tím:

Zaregistrujte se a získejte 5% slevu na nákupy!

Chci obdržet informace o akciích a novinkách v obchodě

Kontaktní čočky a roztoky Zeiss

Seřadit podle:
Wöhlk Enzym 10

Od: 229,00 Kč (1 láhev 10 ml)

Se slevou: 206,10 Kč Více inf. o slevách

Wöhlk Perfect 120 ml

Od: 229,00 Kč (1 láhev 120 ml)

Se slevou: 206,10 Kč Více inf. o slevách

Wöhlk Reinigung Perfect 30 ml

Od: 229,00 Kč (1 láhev 30 ml)

Se slevou: 206,10 Kč Více inf. o slevách

Zeiss All-In-One ADVANCE 100 ml

Od: 129,00 Kč (1 láhev 100 ml)

Se slevou: 116,10 Kč Více inf. o slevách

Zeiss All-In-One ADVANCE 360 ml

Od: 289,00 Kč (1 láhev 360 ml)

Se slevou: 260,10 Kč Více inf. o slevách

Zeiss

Jednou z méně známých v společností, která vyrábí kontaktní čočky a roztoky pro čočky je Zeiss. Na světě značka Carl Zeiss je velmi populární, jako že tento výrobce je světovým potentátem v oblasti profesní optiky.

Popis společnosti

Společnost Carl Zeiss byla otevřena v roce 1846 v Jeně. V této době byla to první dílna přesné mechaniky. Jak je možné předpokládat, zakladatelem společnosti byl právě Carl Zeiss. Na tuto chvíli značka Zeiss je známa a vysove hodnocena na mezinárodním trhu. V průběhu své činnosti používá nejnovější technologie. Kontaktní čočky Zeiss a roztoky i všechny další výrobky této značky jsou dnes vyráběny v továrnách v Jeně a Oberkochenu.

Společnost funguje v šestí oblastech činnosti:

  • Značkové optiky,
  • Mikroskopie,
  • Medicinské techniky,
  • Techniky polovodičů,
  • Průmyslové měřící techniky,
  • Opticko-elektronických systémů.
V sortimentu výrobků této společnosti najdeme kontaktní čočky, zrcadla pro kosmické satelity, kontaktní čočky Zeiss a mnoho víc, velmi precizních výrobků. Základním cílem, který se stanoví podniku Carls Zeiss, je získání titulu světového lídra v oblasti profesní optiky.

Nejpopulárnější výrobky

V skupině nejpopulárnějších výrobků značky Zeiss je nutné uvést:
  • Zeiss Contact DAY30 Compatic - biokompatibilní, měsíční kontaktní čočky Zeiss, vytvořeny z použitím technologie BioLens, z látky Vitafilcon A, velmi tenké a vysoce hydratované,
  • Zeiss Contact DAY1 Easy Wear - jednodenní čočky Zeiss, zajišťující maximální komfort používání.
  • Zeiss All-in-one Advance - roztok pro ošetřování všech druhů kontaktních čoček. Víceúčelový, mezi jinými čistí, desinfikuje, zvlhčuje a oplachuje čočky. Je možné v nim uschovávat kontaktní čočky.

Atributy společnosti

Zkušenosti a mnoholetá historie společnosti Carl Zeiss účinkuje tím, že se úspěšně vyspořádá s konkurencí na trhu kontaktních čoček. Má mnoho patentů souvísejících s optickým průmyslem, zaměstnává okolo 13 tisící zamestnanců a vlastní pobočky v přes 20 státech. V dalších 100 státech Carl Zeiss má své obchodní zástupce. Výroba společnosti se nachází na Starém Kontinentu, v obou Amerikách a v Asii. Hlavní sídlo podniku Carl Zeiss se nachází v Oberkochenu v Bádensku. Cílem podniku Zeiss je konstrukce novodobých, vysoce kvalitních optických výrobků, v tom kontaktních čoček Zeiss, které splňují docela i ty nejnáročnější požadavky uživatelů.
Chcete pokračovat?