Přihlaste se k odběru novinek na kontakto.cz a získáte tím:

Zaregistrujte se a získejte 5% slevu na nákupy!

Chci obdržet informace o akciích a novinkách v obchodě

Kontaktní čočky Ocular Sciences

Seřadit podle:

OCULAR SCIENCES

Výroba kontaktních čoček ma dnes úplně jiný charakter než ješte před několika lety. Společnosti, které vyrábí kontaktní čočky, přikládají velký význam tomu, aby čočky co nejvíc připomínaly přírozené buňky organismu a tímto způsobem očí je mohly akceptovat a nepůsobily pocit existence cizího tělesa. Právě takové čočky jsou vyráběny společností Ocular Sciences.

Popis společnosti

Ocular Sciences je společnost, která svou činnost na medicinském trhu zahájila už v roce 1983. V roce 2004 přešla do rukou potentátu v oblasti výroby kontaktních čoček a příslušenství pro ně - společnosti Coopervision. Ocular Sciences má své hlavní sídlo a továrnu v Concordu v Kalifornii ve Spojených Státech. Ve své činnosti společnost velký význam přikládá tomu, aby její výroba vyhověla nejvyšším požadavkům uživatelů. Ocular Sciences prodává své výrobky jak soukromým uživatelům, tak i profesním očním studiím v obchodních sitích. Díky tomu distribuce čoček vyráběných Ocular Sciences je tak šíroká. Za vzpomenutí stojí, že se v sortimentu Ocular Sciences nachází jednorázové a určeny k nošení po delší dobu čočky.

Výrobky

Ocular Sciences má ve své nabídce následné, velmi populární kontaktní čočky:
  • Biomedics 55 evolution - čočky pro měsíční výměnu, dávají zvýšený komfort vidění díky nové, tenší a zaoblené hraně.

Atributy společnosti

Čočky Ocular Sciences jsou měkké kontaktní čočky, s velmi vysokými užitnými vlastnostmi. Jsou pohodlné v použití pro pacienty, kteří dríve nenosili čočky. Čočky Ocular Sciences jsou mezi jinými: jednorázové, torické, multifokální, kosmetické, sférické a asférické čočky. Čočky Ocular Sciences rádi nosí sportovci a osoby, které z různých důvodů, např. z důvodu vedení aktivního života, nemohou a nechtějí nosit obyčejné brýle.
Chcete pokračovat?