Přihlaste se k odběru novinek na kontakto.cz a získáte tím:

Zaregistrujte se a získejte 5% slevu na nákupy!

Chci obdržet informace o akciích a novinkách v obchodě

Kontaktní čočky FitView Monthly

Seřadit podle:
FitView Monthly 3 ks

Od: 169,00 Kč (3 ks)

Se slevou: 152,10 Kč Více inf. o slevách

Kontaktní čočky FitView Monthly

Jsou to měkké měsíční kontaktní čočky pro denní nošení vyrobené specialisty, kteří dlouhodobě produkují kvalitní kontaktní čočky.

Popis kontaktních čoček FitViev Monthly:

Materiál, ze kterého jsou kontaktní čočky vyrobeny, zaručuje očím celodenní zvlhčování, a také ochranu před podrážděním či zarudnutím. Čočky jsou pokryty speciální antibakteriální vrstvou, díky které se na povrchu čoček netvoří bílkovinné usazeniny. FitView Monthly jsou kontaktní čočky, které v porovnání s jinými měsíčními kontaktními čočkami zaručují jejich uživatelům komfort během nošení.

Vícerozměrnost, která je v čočkách umožňuje jejich užívání různými pacienty. Měsíční kontaktní čočky FitView mají asferické zakřivení. Slzy mohou přirozeně a svobodně téct a touto cestou i přirozeně zvlhčovat oči.

Fotochromatické čočky FitView Monthly s vysokou propustností kyslíku zaručují komfort nošení po celý den. Díky zabudování filtrů proti UV záření čočky rovněž chrání oči před škodlivým UVA a UVB zářením.

Pro koho jsou čočky FitView Monthly určeny?

Tyto kontaktní čočky jsou pro osoby, kterým vyhovuje nošení jednoho páru kontaktních čoček po delší dobu a které chtějí ušetřit a zároveň cítit komfort během nošení. Čočky FitView Monthly vyžadují každodenní péči a dezinfikování. Pro čištění čoček je třeba používat speciální roztok, např.: roztok Clean Aktive, který je také dostupný v našem obchodě.

 

Kontaktní čočky FitView Monthly jsou dostupné v baleních po 1, 3, nebo 6-ti kusech.

Chcete pokračovat?