Nacházíš se zde:

PureVision 6 ks

+ Roztok ZDARMA! (ke 2 bal.)

Doporučujeme

Clean Active Premium XXL 600 ml
Cena: 349,00 Kč

Akce

Kupte 2 balení čoček Purevision 6 ks, a roztok Clean Active Premium 100 ml dostanete jako dárek!

* Při absenci bonusových Clean Active Premium, obdrží zákazník cestovní sadu ZDARMA!Kontaktní čočky PureVision jsou měsíční sférické čočky vyráběné jedním z největších výrobců čoček firmou - Bausch & Lomb.


Charakteristika kontaktních čoček PureVision:

Jsou to měkké kontaktní čočky z silikon-hydrogelového materálu Balafilcon A. K výrobě těchto čoček byla poprvé použita látka AerGel, Která skvěle váže vodu a tím zaručuje uživateli komfort během celé doby, kdy má čočky na očích. AerGel má za cíl jednak zajistit perfektní zvlhčení čočky, tak i zamezovat usazování bílkovinných nečistot na povrchu čočky. Oba tyto parametry jsou splněny.

PureVision jsou čočky, které zajišťují vysokou propustnost kyslíku než v jiných čočkách (Dk/t=112).

Kontaktní čočky PureVision jsou, jak jsme již zmínili měsíční kontaktní čočky, které můžete nosit jak v denním, tak i v kontinuálním systému nošení. Jestliže tedy hledáte čočky, o které se nechcete moc starat, jsou skvělou volbou. Jednou za měsíc si je nasadíte a po uplynutí 30-ti dní je vyhodíte.


Pro koho jsou určeny čočky PureVision?

Tyto kontaktní čočky jsou určeny pro osoby, které se nechtějí či nemohou denně starat o jejich čištění. V systému kontinuálního nošení to není třeba, ovšem po poradě s lékařem. Mimo to jsou určeny pro osoby:

  • aktivní, mezi 20–30 – ti lety,
  • hledající kontaktní čočky vysoké kvality za rozumnou cenu.

 


Péče o kontaktní čočky:

Na kontaktních čočkách PureVision je skvělé to, že se o ně nemusíme starat, pokud je nosíme kontinuálně.Pokud je již z oka vyjmeme, musíme je uložit do pouzdra a vhodného roztoku. K čištění doporučujeme roztoky značky Clean Active nebo řadu jiných čistících roztoků na trhu.


Kontaktní čočky PureVision jsou také dostupné se zakřivením 8,3 jako
PureVision se zakřivením 8,3

Vyberte si nejlepší nabídku!

Sady jsou co nejlépe vytvořeny s úsporou peněz!

Parametry
Kategorie Měsíční čočky
Výrobce BAUSCH & LOMB
Dioptrický rozsah -12,00 do +6,00
Poloměr zakřívení 8,6
Průměr 14,0
(Průměrné hodnocení 4.79/5 na základě 16 recenzí. )
Naprostá spokojenost nejen s čočkami, ale hlavně s tímto internetovým obchodem. Cena výborná a čočky přijdou do druhého dne, paráda.
čočky jsem měla poprvé, jsem mile překvapena, poměr cena- výkon výborný! Všem vřele doporučuji. Nosím čočky 8 let a vystřídala jsem mnoho výrobců, takže mám srovnání. Pohodlné, pevnější, nemají tendenci se trhat. Objednávám další.
Tyto čočky používám téměř 7 let a to neustále. Jsou skvělé a neměnila bych :)
Dobrý den,neměl by někdo zájem o tyto čočky koupené v tomto obchodě?Bohužel se mi změnily dioptrie a ted mi leží doma.Mám 2 balení po 5ti kusech(jeden pár už jsem použila),dioptrie jsou -5.25 a -6.00,jsou úplně nové,neotevřené i v originální krabičce.Doba expirace je 10/2015.Cena:300 Kč i s poštovným.Zájemci kontaktujte mě na:linduloka.08@seznam.cz
Také je používám léta bez problémů. Dokonce v nouzi jsem doma našla a použila pár rok prošlých čoček této značky a žádné potíže nemám, a to je nosím už déle než měsíc ! Přesto zkusím čočky jiné, abych je mohla porovnat. Tentokrát to budou AQUAVIEW za akční cenu, zkusím a napíšu o tom.
Používám Purevision od 5 let, jsem spokojena.
Tyto čočky používám již řadu let a nemohu si je vynachválit. Vždy naprosto v pohodě - u PC, při sportu, koupání i potápění, nemám s nimi žádný problém, někdy dokonce i zapomenu, že už uběhl měsíc a měním je cca o týden později.
Tyto čočky mám od začátku co vyšli na trh a nechci nic jiného, jsou super.Kupuji je stále tady na shopu a jsem spokojená i z dobou dodání.
Tyto čočky objednávám přes kontakto už 2roky a většinou mají expiraci 1 - 2 roky, tak se nebojte! Jsou fakt super
Používám tyto čočky již několik let, nepřetržitě celý měsíc, ve dne i v noci a jsem velmi spokojená,úplně bez problémů, občas ke konci měsíce pociťuji k večeru škrábání - to vyřeší kapky...a je zase klid.

Mobilní verze
Chcete pokračovat?