Nacházíš se zde:

PureVision 6 ks

+ Roztok ZDARMA! (ke 2 bal.)

Doporučujeme

Clean Active Premium XXL 600 ml
Cena: 349,00 Kč

Akce

Kupte 2 balení čoček Purevision 6 ks, a roztok Clean Active Premium 100 ml dostanete jako dárek!

* Při absenci bonusových Clean Active Premium, obdrží zákazník cestovní sadu ZDARMA!


Kontaktní čočky PureVision jsou měsíční sférické čočky vyráběné jedním z největších výrobců čoček firmou - Bausch & Lomb.
 

Charakteristika kontaktních čoček PureVision:


Jsou to měkké kontaktní čočky z silikon-hydrogelového materálu Balafilcon A. K výrobě těchto čoček byla poprvé použita látka AerGel, Která skvěle váže vodu a tím zaručuje uživateli komfort během celé doby, kdy má čočky na očích. AerGel má za cíl jednak zajistit perfektní zvlhčení čočky, tak i zamezovat usazování bílkovinných nečistot na povrchu čočky. Oba tyto parametry jsou splněny.

PureVision jsou čočky, které zajišťují vysokou propustnost kyslíku než v jiných čočkách (Dk/t=112).

Kontaktní čočky PureVision jsou, jak jsme již zmínili měsíční kontaktní čočky, které můžete nosit jak v denním, tak i v kontinuálním systému nošení. Jestliže tedy hledáte čočky, o které se nechcete moc starat, jsou skvělou volbou. Jednou za měsíc si je nasadíte a po uplynutí 30-ti dní je vyhodíte.

 

Pro koho jsou určeny čočky PureVision?


Tyto kontaktní čočky jsou určeny pro osoby, které se nechtějí či nemohou denně starat o jejich čištění. V systému kontinuálního nošení to není třeba, ovšem po poradě s lékařem. Mimo to jsou určeny pro osoby:

 

  • aktivní, mezi 20–30 – ti lety,
  • hledající kontaktní čočky vysoké kvality za rozumnou cenu.

 

Péče o kontaktní čočky:

Na kontaktních čočkách PureVision je skvělé to, že se o ně nemusíme starat, pokud je nosíme kontinuálně.Pokud je již z oka vyjmeme, musíme je uložit do pouzdra a vhodného roztoku. K čištění doporučujeme roztoky značky Clean Active nebo řadu jiných čistících roztoků na trhu.

 

Kontaktní čočky PureVision jsou také dostupné se zakřivením 8,3 jako:

Vyberte si nejlepší nabídku!

Sady jsou co nejlépe vytvořeny s úsporou peněz!

Parametry
Kategorie Měsíční čočky
Výrobce BAUSCH & LOMB
Dioptrický rozsah -12,00 do +6,00
Poloměr zakřívení 8,6
Průměr 14,0
(Průměrné hodnocení 4.79/5 na základě 16 recenzí. )
Naprostá spokojenost nejen s čočkami, ale hlavně s tímto internetovým obchodem. Cena výborná a čočky přijdou do druhého dne, paráda.
čočky jsem měla poprvé, jsem mile překvapena, poměr cena- výkon výborný! Všem vřele doporučuji. Nosím čočky 8 let a vystřídala jsem mnoho výrobců, takže mám srovnání. Pohodlné, pevnější, nemají tendenci se trhat. Objednávám další.
Tyto čočky používám téměř 7 let a to neustále. Jsou skvělé a neměnila bych :)
Dobrý den,neměl by někdo zájem o tyto čočky koupené v tomto obchodě?Bohužel se mi změnily dioptrie a ted mi leží doma.Mám 2 balení po 5ti kusech(jeden pár už jsem použila),dioptrie jsou -5.25 a -6.00,jsou úplně nové,neotevřené i v originální krabičce.Doba expirace je 10/2015.Cena:300 Kč i s poštovným.Zájemci kontaktujte mě na:linduloka.08@seznam.cz
Také je používám léta bez problémů. Dokonce v nouzi jsem doma našla a použila pár rok prošlých čoček této značky a žádné potíže nemám, a to je nosím už déle než měsíc ! Přesto zkusím čočky jiné, abych je mohla porovnat. Tentokrát to budou AQUAVIEW za akční cenu, zkusím a napíšu o tom.
Používám Purevision od 5 let, jsem spokojena.
Tyto čočky používám již řadu let a nemohu si je vynachválit. Vždy naprosto v pohodě - u PC, při sportu, koupání i potápění, nemám s nimi žádný problém, někdy dokonce i zapomenu, že už uběhl měsíc a měním je cca o týden později.
Tyto čočky mám od začátku co vyšli na trh a nechci nic jiného, jsou super.Kupuji je stále tady na shopu a jsem spokojená i z dobou dodání.
Tyto čočky objednávám přes kontakto už 2roky a většinou mají expiraci 1 - 2 roky, tak se nebojte! Jsou fakt super
Používám tyto čočky již několik let, nepřetržitě celý měsíc, ve dne i v noci a jsem velmi spokojená,úplně bez problémů, občas ke konci měsíce pociťuji k večeru škrábání - to vyřeší kapky...a je zase klid.

Mobilní verze
Chcete pokračovat?