Nacházíš se zde:

SofLens 59 (SofLens comfort) 6 čoček

+ CashBack 100,-Kč ZDARMA (ke 2 bal.)

Doporučujeme

Clean Active Premium XXL 600 ml
Cena: 349,00 Kč

Akce

Kupte  2 balení čoček SofLens 59 6 ks, a CashBack 100,-Kč dostanete jako dárek*!

*Cashback ve formě voucheru je přiložen k objednávce.  Aktivní je při objednávce nad 100,01-Kč, jeho platnost je 6 měsíců od objednání objednávky.

Kontaktní čočky SofLens 59 (občas se také prodávají pod názvem SofLens Comfort) jsou měkké měsíční čočky z nabídky firmy Bausch & Lomb.
 

Charakteristika kontaktních čoček SofLens 59:


Tyto kontaktní čočky jsou jak pro osoby krátkozraké, tak i dalekozraké. Materiál, ze kterého jsou kontaktní čočky vyrobeny se jmenuje Hilafilcon B, který ve spojení s vysokým stupněm hydratace čočky (na úrovni 59%) dovoluje dosáhnout nejvyšší komfort nošení kontaktních čoček. Speciální stavba čočky SofLens 59 zaručuje dokonalou ostrost vidění a současně zmenšuje interakce mezi kontaktní čočkou a víčkem během mrkání. Je zde použita inovační technologie UniFit. Mimo jiné to umožňuje rovnoměrné rozložení hmoty čočky a současně příjemné a komfortní přesouvání se čočky po rohovce a pod víčky.

Díky inovační technologii se kontaktní čočky velmi rychle a ideálně přizpůsobují tvaru oka. SofLens 59 jsou čočky velmi odolné proti vzniku bílkovinných usazenin, dokonce i na konci doby jejich použitelnosti.
 

Pro koho jsou určeny kontaktní čočky SofLens 59?


Odběrateli těchto čoček jsou všichni, kdo bojují s krátkozrakostí nebo dalekozrakostí. Určitě by je měly vyzkoušet ti, kteří mají potíže s výběrem čoček, protože trpí syndromem suchého oka. Kromě toho, je to dokonalá nabídka pro ty, kdo hledají velmi kvalitní kontaktní čočky za přijatelnou cenu.
 

Péče o čočky:


Kontaktní čočky SofLens 59 jsou měsíční čočky k dennímu nošení, takže je třeba večer je vyčistit a uložit do pouzdra naplněného roztokem na kontaktní čočky. K čištění kontaktních čoček SofLens 59 doporučujeme roztok z řady Clean Active nebo spoustu jiných roztoků z naší nabídky.
 

Kontaktní čočky jsou dostupné i v jiných baleních:

 

Odesílání do 24 hodin se týká pouze záporných dioptrií.

 

Vyberte si nejlepší nabídku!

Sady jsou co nejlépe vytvořeny s úsporou peněz!

Parametry
Kategorie Měsíční čočky
Výrobce BAUSCH & LOMB
Dioptrický rozsah -9,00 do +6,00
Poloměr zakřívení 8,60
Průměr 14,2
(Průměrné hodnocení 4.83/5 na základě 27 recenzí. )
Čočky nosím přes dva roky a ještě jsem neměla důvod měnit. Jsem naprosto spokojená. Když je nutnost, vydrží bez problému i víc než jeden měsíc. Příznivá cena, lehká aplikace a oči naprosto zdravé :)
Super čočky, používám je již 12 let a jsem naprosto spokojená :)
Nejlepší čočky z těch levných variant,co jsou na trhu. Nosím je 11 let a nemůžu si je vynachválit. Zkoušela jsem příkladně vyměnit za AquaView,ale kvalitou se nedají porovnat. Vždy se vrátím k těmto čočkám.
Dcera kontaktní čočoky používá rok a je s nimi velmi spokojená.U Vás je skvělá cena.
Dobrá kvalita a skvělá cena Soflens 59. Doporučuju.
výborné čočky,nemám s něma žádný problém.
Doporučuji jednoznačně!!!! Leckteré čočky vč.barevných jsem vyzkoušela, protože je nosím přeci jen 18let a musím říci, že Soflens 59 jsou úplně nejlepší. A za dobrou cenu :-)
Tyto kontaktní čočky nosím již osm let a jsem s nimi velmi spokojena. Žádné problémy jsem s nimi nikdy neměla. Pohodlné nošení po celý den.
Kontaktní čočky celkově užívám už 9let. Tyto čočky jsem si pořizovala v době nachlazení, kdy mě předešlá značka neseděla (slzeli a páleli mě oči). Tyto čočky mi krásně sedly, nosím je celý den bez podráždění, dobře se nasazují, při čištění se netrhají a navíc jsou za super cenu.
tyhle čočky nosím už přes 10 let a jsou opravdu super!

Mobilní verze
Chcete pokračovat?