Nacházíš se zde:

Biofinity Energys 3 čoček

Vlastnosti čoček Biofinity Energys ™:

Biofinity Energys ™ jsou kontaktní čočky vyrobené z materiálu Comfilcon A s hydratací 48%. Mají jedinečnou optickou zónu Zone Digital Optics ™, která zvyšuje komfort a přispívá ke snížení námahy očí způsobené sledováním obrazovek digitálních zařízení na krátkou vzdálenost. Jejich konstrukce podporuje optickou zónu čoček, což umožňuje zaostření zraku mezi různými zařízeními, a také rychlé zaostření i při přechodu mezi blízkými a vzdálenějšími zornými polohami pohodlně a bez námahy. Kontaktní čočky BioFinity Energys ™ jsou vedeny jako monofokální čočky.
Čočky Biofinity využívají ve své struktuře technologii Aquaform®, která přitahuje a zadržuje vodu uvnitř čočky, zachovává jejich vysokou vlhkost, pomáhá snižovat pocit sucha v oku. To je nesmírně důležité, protože při pohledu na obrazovku snižuje blikání frekvence, což má vliv na pocit suchosti, pálení a svědění očí.
Čočky Biofinity Energys™ se vyznačují vysokými standardy jako ostatní produkty řady čoček Biofinity® udržují optimální rovnováhu mezi optikou a materiály, z nichž jsou kontaktní čočky vyrobeny.


Pro koho jsou kontaktní čočky Biofinity Energys ™ vhodné?

Tyto čočky byly vytvořeny pro činnosti týkající se práce s digitálními zařízeními i bez nich. Doporučujeme je zejména těm, jejichž oči jsou vystaveny problémům spojeným s dlouhodobým díváním se na obrazovku počítače, tabletu nebo chytrého telefonu.


Péče o kontaktní čočky:

Čočky BioFinity Energys ™ jsou určeny pro měsíční denní i noční nošení bez nutnosti denního péče. Jestli se je rozhodnete nosit jen na den, doporučujeme je na noc ukládat do sterilního roztoku alespoň na dobu několika hodin před jejich opětovným nasazením. Pro péči o kontaktní čočky Biofinity vám doporučujeme roztoky řady Active Clean nebo jakékoli jiné značky, kterou nabízí náš obchod.
 

Parametry
Kategorie Měsíční čočky
Výrobce COOPER VISION
Dioptrický rozsah -12,00 do +8,00
Poloměr zakřívení 8,6
Průměr 14,0
(Průměrné hodnocení 0/5 na základě 0 recenzí. )
K tomuto produktu nebyly vloženy žádné názory

Mobilní verze
Chcete pokračovat?