Nacházíš se zde:

Biofinity Toric XR 3 ks.

Kontaktní čočky Biofinity Toric XR  jsou určeny lidem, kteří se potýkají s vysokými dioptriemi a vysokým astigmatismem. Biofinity Toric XR mají mnohem větší rozsah dioptrií než standardní čočky Biofinity Toric. Všichni, kteří mají velký problém s dopasováním správných čoček, zde mohou čočky naleznout.

 

Charakteristika čoček Biofinity Toric XR

Kontaktní čočky Biofinity Toric XR jsou měsíční kontaktní čočky, bez ohledu na to, zda se používají denně, dlouhodobě nebo nepřetržitě. Stupeň hydratace 48% a vysoce kvalitní silikonový hydrogelový materiál Comfilcon A činí čočky zcela bezpečnými pro oči. Zvýšená hydratace nezpůsobuje pokles propustnosti kyslíku, který se vyskytuje u některých kontaktních čoček. V kombinaci s velmi dobrou permeabilitou, měkkostí a pružností torických čoček je jejich použití jak ve dne, tak v noci absolutně bezpečné.

Biofinity XR Toric jsou vybaveny moderní technologií Aquaform. Čočky se vyznačují vysokou propustností pro kyslík a oči jsou tak ve fyziologické rovnováze. Lidé, kteří používají tento typ čoček, se nemusí starat o stav rohovky. Vysoká propustnost a hydratace kyslíku poskytují očím pohodlí. Biofinity XR Toric čočky nevyžadují dodatečnou hydrataci, protože zůstávají na konstantní, vysoké úrovni. Čočky jsou také velmi stabilní, což je možné díky speciálnímu stabilizačnímu systému. Jeho použití je důležité pro torické čočky, čímž je zajištěna účinná korekce astigmatismu. V čočkách Biofinity Toric XR je doba stabilizace dodatečně zkrácena.

Bez ohledu na zamýšlené použití se Biofinity Toric XR vyznačuje snadnou aplikací. Jedná se o astigmatické čočky pro celodenní nošení. Biofinity Toric XR lze bez váhání použít v případech vysokého astigmatismu a doprovodných vad zraku: krátkozrakosti a dalekozrakosti. Jsou proto univerzálnější a přizpůsobené potřebám astigmatika.

 

Pro koho jsou čočky Biofinity Toric XR určeny?

Torické kontaktní čočky Biofinity Toric XR jsou určeny pro lidi, kteří ocení vysoký komfort. Díky mimořádně moderní výrobní technologii lze čočky měnit pouze jednou za měsíc. Riziko infekce a nepríjemné vysušení očí je omezeno na minimum. Značkové čočky Biofinity Toric XR ocení lidi, kteří i přes vysokou oční vadu stále chtějí zůstat aktivní a neomezují se pouze na brýle.

 

Dioptrický rozsah: Cylindr:
+8,50 D do +10,00 D (po 0,50 D) -0,75, -1,25, -1,75, -2,25
-10,00 D do +10,00 D
(po 0,50 D do +/-6,00D)
-2,75, -3,25, -3,75, -4,25,
-4,75, -5,25, -5,75

Parametry
Kategorie Torické čočky
Výrobce COOPER VISION
Dioptrický rozsah -10,00 do +10,00
Poloměr zakřívení 8,7
Průměr 14,5
(Průměrné hodnocení 0/5 na základě 0 recenzí. )
K tomuto produktu nebyly vloženy žádné názory

Mobilní verze
Chcete pokračovat?