Nacházíš se zde:

FitView Advance 2 weeks 6 ks

+ AKCE - 15% levněji!

Akce

Čočky FitView Advance 2 weeks 6 ks o 15 % levnější. Napište kód : ADF15 a šetřete!

*Akce se týká pouze kontaktních čoček FitView Advance Daily, FitView Advance Monthly, FitView Advance 2 weeks. Akce se neslučuje s věrnostím programem ani jinými slevovými kódy.

FitView Advance 2 weeks jsou sférické kontaktní čočky určené k výměně ve dvoutýdenním režimu.


Charakteristika čoček FitView Advance 2 weeks


FitView Advance 2 weeks poskytují nejvyšší kvalitu během nošení. Byly vyrobeny z materiálu Filcon II 2 - je to tradiční a osvědčený materiál, který nabízí nejlepší kvalitu za dobré peníze. Vhodná hydratace očí po celou dobu nošení je zaručena vysokým obsahem vody - 55% a propustnost kyslíku Dk/t je 27,5 . Fitview Advance 2 týdny jsou určeny pro korekci krátkozrakosti a dalekozrakosti. Je to nejnovější model čoček navržený odborníky s více než dvaceti lety zkušeností.


Pro kdo jsou čočky FitView Advance 2 weeks určeny?


Fitview Advance 2 týdny jsou určeny lidem, kteří potřebují korekci krátkozrakosti a dalekozrakosti, kteří preferují čočky dvoutýdenního režimu nošení. Fitview Advance poskytují vynikající hydrataci po celou dobu nošení.


Péče o čočky


Dvoutýdenní čočky Fitview Advance 2 weeks vyžadují pravidelnou péči a dezinfekci v speciálním roztoku na údržbu čoček. Pro péči o čočky FitView doporučujeme použít roztoky s řady Clean Active, které jsou k dispozici v naší nabídce.

Parametry
Kategorie Dvoutýdenní čočky
Dioptrický rozsah -10,00 do +6,00
Poloměr zakřívení 8,6
Průměr 14,2
(Průměrné hodnocení 0/5 na základě 0 recenzí. )
K tomuto produktu nebyly vloženy žádné názory

Mobilní verze
Chcete pokračovat?