Nacházíš se zde:

VÝPRODEJ - SofLens 59 6 ks.

Naše cena:
169,00 Kč
|
Se slevou:
152,10 Kč
Počet kusů v balení:
6 ks

Doporučujeme

Clean Active Premium XXL 600 ml
Cena: 349,00 Kč

 
VÝPRODEJ !

SofLens 59 - 6 ks. -8,50 D


Kontaktní čočky SofLens 59 (občas se také prodávají pod názvem SofLens Comfort) jsou měkké měsíční čočky z nabídky firmy Bausch & Lomb.


Charakteristika kontaktních čoček SofLens 59:

Tyto kontaktní čočky jsou jak pro osoby krátkozraké, tak i dalekozraké. Materiál, ze kterého jsou kontaktní čočky vyrobeny se jmenuje Hilafilcon B, který ve spojení s vysokým stupněm hydratace čočky (na úrovni 59%) dovoluje dosáhnout nejvyšší komfort nošení kontaktních čoček. Speciální stavba čočky SofLens 59 zaručuje dokonalou ostrost vidění a současně zmenšuje interakce mezi kontaktní čočkou a víčkem během mrkání. Je zde použita inovační technologie UniFit. Mimo jiné to umožňuje rovnoměrné rozložení hmoty čočky a současně příjemné a komfortní přesouvání se čočky po rohovce a pod víčky.

Díky inovační technologii se kontaktní čočky velmi rychle a ideálně přizpůsobují tvaru oka. SofLens 59 jsou čočky velmi odolné proti vzniku bílkovinných usazenin, dokonce i na konci doby jejich použitelnosti.


Pro koho jsou určeny kontaktní čočky SofLens 59?

Odběrateli těchto čoček jsou všichni, kdo bojují s krátkozrakostí nebo dalekozrakostí. Určitě by je měly vyzkoušet ti, kteří mají potíže s výběrem čoček, protože trpí syndromem suchého oka. Kromě toho, je to dokonalá nabídka pro ty, kdo hledají velmi kvalitní kontaktní čočky za přijatelnou cenu.


Péče o čočky:

Kontaktní čočky SofLens 59 jsou měsíční čočky k dennímu nošení, takže je třeba večer je vyčistit a uložit do pouzdra naplněného roztokem na kontaktní čočky. K čištění kontaktních čoček SofLens 59 doporučujeme roztok z řady Clean Active nebo spoustu jiných roztoků z naší nabídky.

 

Kontaktní čočky jsou dostupné i v jiných baleních:

Parametry
Kategorie Měsíční čočky
Výrobce BAUSCH & LOMB
Poloměr zakřívení 8,6
Průměr 14,2
(Průměrné hodnocení 0/5 na základě 0 recenzí. )
K tomuto produktu nebyly vloženy žádné názory

Mobilní verze
Chcete pokračovat?