Nacházíš se zde:

VÝPRODEJ - Acuvue Advance 6 ks

Naše cena:
322,00 Kč
|
Se slevou:
289,80 Kč
Počet kusů v balení:
6 ks

Doporučujeme

Clean Active Premium XXL 600 ml
Cena: 349,00 Kč

 
VÝPRODEJ !!

Acuvue Advance 6 ks. +0,50 D, 8.3 BC


Kontaktní čočky Acuvue Advance jsou dvoutýdenní kontaktní čočky od firmy Johnson & Johnson určené pro korekci dalekozrakosti nebo krátkozrakosti.


Charakteristika kontaktních čoček Acuvue Advance:

Tyto kontaktní čočky jsou vyrobeny z silikon-hydrogelového materiálu Galyfilcon A, který zaručuje vysokou propustnost kyslíku pro svěží a zdravý vzhled očí. Kontaktní čočky Acuvue Advance obsahují látku - HYDRACLEAR, která zabezpečuje rovnoměrné zvlhčování během celého dne. Kontaktní čočky Acuvue Advance with Hydraclear jsou velmi jemné a hedvábné, to můžete zjistit během jejich denního používání. Tyto kontaktní čočky mají vysokou propustnost kyslíku až 47% a společně s vysokou hydratací zajišťují velmi příjemné a komfortní nošení během celého dne.

Díky bleděmodrému zabarvení a značky pro snadnější nasazování 1-2-3 se kontaktní čočky Acuvue Advance velmi dobře aplikují. Tyto čočky také zajišťují vysokou ochranu před UV-A (95%) a UV-B (99%) zářením.


Pro koho jsou určeny kontaktní čočky Acuvue Advance with HYDRACLEAR?

Tyto čočky jsou doporučovány osobám, které teprve začínají s jejich nošením. Jsou velmi snadno aplikovatelné a komfort při jejich nošení je také vysoký. Díky tomu jsou doporučovány osobám, které:

  • během nošení jiných čoček mají pocit nepohodlí,
  • mají problém se suchostí oka,
  • hledají kontaktní čočky v rozumné ceně.


Péče o kontaktní čočky:

Kontaktní čočky Acuvue Advance with HYDRACLEAR vyžadují pravidelnou údržbu vhodnými čistícími roztoky. V tom případě je záruka, že čočky budou během celé doby pohodlné a zaručí perfektní a komfortní pocit při jejich nošení. K jejich údržbě doporučujeme čistící roztok značky Clean Active nebo řadu jiných čistících roztoků na trhu.

Parametry
Kategorie Dvoutýdenní čočky
Výrobce JOHNSON & JOHNSON
Poloměr zakřívení 8,3
Průměr 14,0
(Průměrné hodnocení 0/5 na základě 0 recenzí. )
K tomuto produktu nebyly vloženy žádné názory

Mobilní verze
Chcete pokračovat?