Nacházíš se zde:

PureVision 2 for Presbyopia 3 ks

Doporučujeme

Clean Active Premium XXL 600 ml
Cena: 349,00 Kč

PureVision® 2 for Presbyopia jsou progresivní měsíční kontaktní čočky od jednoho z nejpopulárnějších výrobců kontaktních čoček - Bausch & Lomb.
 

Charakteristika kontaktních čoček PureVision® 2 for Presbyopia:

 
Progresivní kontaktní čočky PureVision® 2 for Presbyopia jsou vyrobené z materiálu Balafilcon A. Moderní design kontaktních čoček PureVision® 2 for Presbyopia aplikované optiky 3-Zone Progresive Design™. Díky tomu lze vidět skvěle jak na blízko, tak i na dálku. Během výroby kontaktních čoček PureVision® 2 for Presbyopia byla využita technologie ComfortMoist™, poskytuje stále tenčí konstrukci kontaktní čočky. Navíc zaoblená, tenká hrana čočky umožňuje bezproblémový kontakt kontaktní čočky s víčky a eliminuje riziko podráždění. Zvlhčovadlo umístěné v blistru umožňuje zachování jedinečných vlastností čoček.

Kontaktní čočky PureVision® 2 for Presbyopia mají velmi vysokou propustnost kyslíku skrz jejich povrch 130 (Dk/t), čímž překonávají jakkost typických progresivních čoček na měsíční použití. Kombinace všech těchto vlastností zaručuje uživateli komfort nošení od nasazení kontaktních čoček po celý den.
 

Pro koho jsou kontaktní čočky PureVision® 2 For Presbyopia?


Kontaktní čočky jsou vyrobeny pro osoby trpící presbyopií (vetchozrakostí), kteří preferují nošení měsíčních kontaktních čoček bez nutnosti o ně denně pečovat. Progresivní kontaktní čočky PureVision® 2 For Presbyopia můžete nosit po 30 dnů v různých režimech: denním,kontinuálním nebo měsíčním. Proto je způsob jejich užívání upravován podle potřeb uživatele.

Péče o kontaktní čočky:


Pro péči o progresivní kontaktní čočky PureVision® 2 for Presbyopia, velkou výhodou za předpokladu jejich celodenního nošení je, že není třeba se o ně více starat. V jiných případech je třeba se o ně starat pomocí čistících roztoků a uchovávat je v pouzdrech. Pro jejich péči doporučujeme roztok Clean Active nebo každý jiný dostupný v nabídce našeho obchodu.
 

Kontaktní čočky jsou dostupné i v jiných baleních:

Vyberte si nejlepší nabídku!

Sady jsou co nejlépe vytvořeny s úsporou peněz!

Parametry
Kategorie Progresivní čočky
Výrobce BAUSCH & LOMB
Dioptrický rozsah -10,00 na +6,00
Poloměr zakřívení 8,6
Průměr 14,0
(Průměrné hodnocení 0/5 na základě 0 recenzí. )
K tomuto produktu nebyly vloženy žádné názory

Mobilní verze
Chcete pokračovat?