Nacházíš se zde:

Clariti Elite 3 ks

Doporučujeme

Clean Active Premium XXL 600 ml
Cena: 349,00 Kč

Clariti Elite jsou měsíční kontaktní čočky firmy Cooper Vision určené pro krátko i dalekozraké.
 

Charekteristika kontaktních čoček Clariti Elite:


Clariti Elite jsou vyrobeny ze silikon-hydrogelového materiálu, díky kterému je zaručen přístup kyslíku k očím i skrz čočky. Navíc byly během procesu jejich výroby využity technologie AquaGen™Advanced Edge Technology. První zodpovídá za dokonalé zvlhčování kontaktních čoček v průběhu jejich nošení, druhá za neobvyklou tenkost. Spojením těchto dvou technologií jsme získali kontaktní čočky, které na očích téměř neucítíte a jejich nošení je vysoce komfortní.

Kontaktní čočky jsou také vybaveny UVA a UVB filtry, které dokonale ochrání oči před škodlivými vlivy UV záření.
Kontaktní čočky Clariti Elite dokonale sedí všem vašim potřebám i jakémukoli způsobu života ,a tak zajistí, že vaše oči zůstanou zdravé a svěží po celý měsíc jejich užívání.
 

Pro koho jsou kontaktní čočky Clariti Elite určeny:


Clariti Elite se o kontaktní čočky vytvořené přesně podle představ lidí, kteří oceňují jak vysokou kvalitu, tak komfort během jejich užívání. Jsou vhodné pro osoby, které:
  • trpí poruchami slzných kanálků (čočky díky technologii AquaGen™ jsou charakteristické vysokou mírou hydratace, i v průběhu jejich nošení),
  • očekávají vysoký komfort nošení čoček spolu se zachováním ostrého vidění.
 

Péče o kontaktní čočky:


Kontaktní čočky Clariti Elite jsou měsíční kontaktní čočky pro denní nošení, na konci dne je třeba je čistit roztokem určeným na péči o kontaktní čočky, a poté je uchovat v pouzdru na kontaktní čočky naplněném roztokem nejméně po dobu osmi hodin před jejich opětovným nasazením. Pro péči o kontaktní čočky Clariti doporučujeme roztok Clean Active nebo jakýkoliv jiný roztok z nabídky našeho obchodu.

Vyberte si nejlepší nabídku!

Sady jsou co nejlépe vytvořeny s úsporou peněz!

Parametry
Kategorie Měsíční čočky
Výrobce COOPER VISION
Dioptrický rozsah -10.00 D do +8.00 D
Poloměr zakřívení 8,6
Průměr 14,2
(Průměrné hodnocení 0/5 na základě 0 recenzí. )
K tomuto produktu nebyly vloženy žádné názory

Mobilní verze
Chcete pokračovat?