Nacházíš se zde:

Startovní balíček FitView Daily Plus 10 ks

Začněte s kontaktními čočkami FitView Daily Plus.
Vyberte si svoje parametry a objednejte si startovní balíček!

Kontaktní čočky FitView Daily Plus jsou kontaktní čočky určené pro každodenní výměnu.

 

Charakteristika kontaktních čoček FitView Daily Plus:

Jsou to sférické kontaktní čočky určené pro korekci daleko i krátkozrakosti. Čočky jsou vyrobeny z materiálu Mehtafilcon A, který zajišťuje dokonalé zvlhčení povrchu čoček po celý den, které souvisí s pocitem komfortu během jejich nošení po celý den. Nadto, kontaktní čočky FitView Daily Plus nedráždí rohovku, a to díky vysoké propustnosti kyslíku.

 

Pro výrobu čoček je použita vícerozměrnost, která usnadňuje přizpůsobení se čočky k oku. Tím je asféricky rozšířená okrajová oblast čočky, což vede k snadnějšímu přirozenému toku slz z očí. Speciální antibakteriální činidlo, kterým je pokryt povrch čočky FitView Daily Plus, zabraňuje hromadění bílkovinných usazenin. Čočky obsahují i filtry, které zabraňují průniku UVA a UVB záření do oka.

 

Pro koho jsou určeny čočky FitView Daily?

Jedná se o kontaktní čočky určené pro osoby, které dávají přednost dennímu vyměňování. Jsou to čočky pro jednorázové využití, není třeba o ně nijak zvlášť pečovat. Ocení je hlavně ti, kteří očekávají od čoček měkkost a snadné nasazování.

 

Kontaktní čočky FitView Daily Plus uspokojí i ty nejnáročnější uživatele.
 

Kontaktní čočky jsou dostupné i v jiných baleních:

Parametry
Kategorie Jednodenní čočky
Výrobce INTEROJO
Dioptrický rozsah +6,00 D do -10.00 D
Poloměr zakřívení 8,6
Průměr 14,2
(Průměrné hodnocení 5/5 na základě 1 recenzí. )
Za tu cenu jsem je koupit musela a trefila jsem na to nejlepší, co jsem mohla.. Velmi odolné a pohodlné čočky, až jsem je párkrát zapomněla na noc sundat, a přesto mi nezpůsobily žádné zdravotní problémy.

Mobilní verze
Chcete pokračovat?