Nacházíš se zde:

Miru 1Day 30 ks

 

Kontaktní čočky Miru 1 Day jsou jednodenní kontaktní čočky dostupné v nabídce firmy Menicon, renomovaného japonského producenta kontaktních čoček, který jako první získal patent pro silikonový monomer.

 

Charakteristika kontaktních čoček Miru 1 Day:

 

Kontaktní čočky Miru 1 Day jsou silikon-hydrogelové čočky určené pro denní výměnu. Pro výrobu kontaktních čoček Miru byl použit materiál Hioxifilcon A – materiál, který obsahuje vysoké procento vody – 57%. Navíc, jsou čočky vybaveny dokonalou technologií, díky které jsou schopny zadržovat vodu. Díky tomu zůstávají kontaktní čočky zvlhčené po celý den, což se bezprostředně projevuje zvýšením komfortu nošení a zmenšením pocitu suchých očí.

Kontaktní čočky Miru 1 Day snižují míru tření čočky a očního víčka během mrkání. To je umožněno díky využití unikátní konstrukce hran čočky CENTRAFORM.

 

Kontaktní čočky Miru 1 Day jsou balené v obale z hliníku, který je tím nejtenčím obalem na světě, má tloušťku 1 mm. Kontaktní čočky, které jsou uložené v blistru tak, aby bylo co nejvíc usnadněno jejich denní nasazování.  Tvar blistru je konstruován tak, aby zabraňoval kontaktu čočky se svým vnějším okrajem, čímž chrání kontaktní čočky před možným kontaktem s bakteriemi či jinými nečistotami. Kontaktní čočky Miru 1 Day podporují zdraví očí a udržování hygieny.

Parametry
Kategorie Jednodenní čočky
Výrobce Menicon Co. Ltd.
Dioptrický rozsah -0,50D do -10,00D
Poloměr zakřívení 8,6
Průměr 14,2
(Průměrné hodnocení 0/5 na základě 0 recenzí. )
K tomuto produktu nebyly vloženy žádné názory

Mobilní verze
Chcete pokračovat?