Nacházíš se zde:

Complete Revitalens 120 ml

Complete Revitalens MPDS - nová generace víceúčelových dezinfekčních roztoků na kontaktní čočky.

Complete Revitalens MPDS je mimořádně účinný, a jeho kombinované složení je účinné proti Acanthamoeba a dalším mikroorganismům rezistentním i vůči některým víceúčelovým roztokům. Vysoká účinnost dezinfekce, a to i za nepříznivých podmínek, je kompatibilní se všemi materiály pro výrobu měkkých kontaktních čoček.


Complete Revitalens MPDS eliminuje 99,99% bakterií a plísní, a také odstraňuje více než 85% bílkovin a lipidových usazenin z povrchu čočky. Byl také zaznamemán vysoký komfort nošení čoček během studie probíhající v období více než 90-ti dnů. Complete Revitalens MPDS byl účinně vyvinut, tak, aby byla minimalizována citlivost očí, zbarvování rohovky i projevy jiných vedlejších účinků, při zajištění pohodlí.

Complete Revitalens MPDS je nová generace univerzální dezinfekce kontaktních čoček, nová generace prostředků pro péči o kontaktní čočky. Nový COMPLETE RevitaLens MPDS pomůže udržovat čisté čočky a zdravé oči:

  • široká a dlouhotrvající antibakteriální ochrana
  • účinné odstranění bílkovin a tuků
  • čisté čočky bez ztráty komfortu nošení
  • komfort pro osoby nosící kontaktní čočky.


Složení: alexidine 0,00016%, polikwaternium-1 0,0003%, kyselina boritá, boritan sodný dekahydrát, Tetronic 904, edetát disodný (EDTA), citrát trisodný dihydrát, chlorid sodný a čištěná voda.


K dispozici také v balení:
Complete Revitalens 360 ml

Parametry
Kategorie Roztoky
Výrobce AMO
(Průměrné hodnocení 0/5 na základě 0 recenzí. )
K tomuto produktu nebyly vloženy žádné názory

Mobilní verze
Chcete pokračovat?