Nacházíš se zde:

FitView Vitamine Daily 90 ks

+ CashBack 100,-Kč ZDARMA (ke 2 bal.)

Akce

Kupte  2 balení čoček FitView Vitamine Daily 90 ks, a CashBack 100,-Kč dostanete jako dárek*!

*Cashback ve formě voucheru je přiložen k objednávce.  Aktivní je při objednávce nad 100,01-Kč, jeho platnost je 6 měsíců od objednání objednávky.

Kontaktní čočky FitView Vitamine Daily jsou měkké kontaktní čočky určeny pro korekci krátkozrakosti i dalekozrakosti.

Charakteristika kontaktních čoček FitView Vitamine Daily:


Jsou to jednodenní sférické kontaktní čočky, které nevyžadují žádné dodatečné čištění a uchovávání v pouzdře. Ráno je nasadíte a večer vyhodíte. K výrobě čoček FitView Vitamine Daily byl použit materiál Etafilcon A, který společně s vysokým obsahem vody až 58% zaručuje komfortní nošení během celého dne.

Kontaktní čočky FitView Vitamine Daily jsou ponořené ve fyziologickém roztoku chloridu sodného s přidanými vitamíny E, B6 a B16 a hydratační složkou MPC. To má přímý vliv na zachování správné kondice očí a kvality vidění. Je všeobecně známo, že vitamíny skupiny B (B6, B16), zvyšují sílu zraku a hrají velmi důležitou roli v prevenci makulární degenerace. Vitamin E je vitamín s největšími antioxidačními vlastnostmi, což znamená, že chrání tělo před škodlivými účinky volných radikálů, které způsobují smrt buněk tvořících tkáň bulvy oka. Kromě toho, se čočky FitView Vitamin Daily vyznačují vysokou propustností kyslíku, díky čemuž brání podráždění očí.

Čočky FitView Vitamine Daily se snadno přizpůsobují Vašim očím, díky použití vícevrstvé konstrukce. Díky, asférické konstrukci, hlavní a periferní křivka, rozšiřují oblast okraje čočky, což umožňuje slzám vytékat pro oko přirozeným způsobem.

Kromě toho, jsou čočky potaženy antimikrobiální substancí, která je udržuje v čistotě a zajišťuje vysoký komfort nošení.

Komu jsou určeny kontaktní čočky FitView Vitamine Daily?


Čočky jsou ideální pro lidi, kteří si cení komfortu používání jednorázových čoček. Kromě toho, při používání FitView Vitamin Daily mizí otázka péče o čočky. Doporučují se, zvláště lidem, kteří:

  • kladou důraz na vysoký komfort používání čoček během celého dne,
  • očekávají od čoček jejich snadné vkládání a vyjímání,
  • jsou aktivní,
  • čelí problému suchého oka.

Kontaktní čočky jsou dostupné i v jiných baleních:

Parametry
Kategorie Jednodenní čočky
Výrobce PEGAVISION
Dioptrický rozsah +4,00 D do -12.00 D
Poloměr zakřívení 8,5
Průměr 14,2
(Průměrné hodnocení 0/5 na základě 0 recenzí. )
K tomuto produktu nebyly vloženy žádné názory

Mobilní verze
Chcete pokračovat?