Nacházíš se zde:

Proclear Toric XR 3 ks

Doporučujeme

Clean Active Premium XXL 600 ml
Cena: 349,00 Kč

Kontaktní čočky Proclear Toric jsou kontaktní čočky vytvořené pro astigmatiky, nabízí je firma Cooper Vision.

 

Charakteristika kontaktních čoček Proclear Toric XR:

Jsou to astigmatické kontaktní čočky pro denní použití. Omafilcon A je materiál, ze kterého jsou kontaktní čočky vyrobeny. Dobře se doplňuje s vysokou hydratací kontaktních čoček (okolo 59%). Proto je jejich nošení pohodlné již od prvního dne používání.

Kontaktní čočky Proclear Toric XR jsou nezvykle pohodlné kontaktní čočky, zejména z důvodu jejich vysoké hydratace. Potvrzením pohodlnosti je názor Americké Komise Léků (FDA), která označila Proclear Toric XR jako produkt pro osoby, které čelí problémům se suchýma očima. Voda vázaná na povrch čočky tvoří jakousi bariéru, díky které si kontaktní čočka zachovává svou svěžest a čistotu. Kontaktní čočky Proclear Toric XR obsahují stabilizátor, díky kterému se čočky v oku nepřekrucují. To garantuje ostré a stabilní vidění, což je pro astigmatiky klíčové. Kontaktní čočky jsou odolné proti tvorbě bílkovinných usazenin.

 

Pro koho jsou kontaktní čočky Proclear Toric XR?

 

Jsou to torické kontaktní čočky určené pro astigmatiky s cylindrem od -2.75 až do -5.75 (co 0.50)). Doporučovány jsou zejména osobám, které trpí suchýma očima.

 

Péče o kontaktní čočky:

 

Kontaktní čočky Proclear Toric XR jsou měsíční kontaktní čočky určené pro denní nošení, a proto je potřeba o ně denně pečovat, desinfikovat a používat roztok. Pro péči o kontaktní čočky Proclear Toric XR doporučujeme roztok z linie Clean Active nebo další jiný roztok z naší nabídky.

Vyberte si nejlepší nabídku!

Sady jsou co nejlépe vytvořeny s úsporou peněz!

Parametry
Kategorie Torické čočky
Výrobce COOPER VISION
Dioptrický rozsah -10 do +10 D
Poloměr zakřívení 8,8
Průměr 14,4
(Průměrné hodnocení 0/5 na základě 0 recenzí. )
K tomuto produktu nebyly vloženy žádné názory

Mobilní verze
Chcete pokračovat?