Nacházíš se zde:

AquaView Toric 6 ks

+ Nákupní tašku ZDARMA (ke 2 bal.)

Doporučujeme

Clean Active Premium XXL 600 ml
Cena: 349,00 Kč

Akce

Kupte 2 balení čoček AquaView Toric 6 ks a získejte nákupní tašku zdarma!

Čočky AquaView Toric jsou měsíční astigmatické kontaktní čočky určené k dennímu nošení.
 

Vlastnosti čoček AquaView Toric:


Jsou to měsíční kontaktní čočky určené pro astigmatiky. Byly vyrobené z materiálu Hioxifilcon A, který společně s vysokým stupněm hydratace čočky dosahující 55% způsobuje, že používání čoček AquaView Toric je velmi pohodlné od prvního až do posledního dne používání. Kontaktní čočky AquaView díky High Definition Vision zaručují nejvyšší kvalitu vidění na všechny vzdálenosti, prohlubují ostrost vidění a zároveň rozjasňují vše, co pozorujeme.

Čočky AquaView Toric, jakožto čočky torické, musí být stabilní pro oko, aby zajistily svým uživatelům to nejlepší a nejostřejší vidění. Prism Ballasted Design chrání čočky před rotací a zaručuje okamžité přizpůsobení se k oku jednotlivých pacientů. Čočky jsou světle modře zbarvené, což zjednodušuje nasazování a sundávání čočky. Z tohoto důvodu je můžou bez problémů používat i začínající uživatelé kontaktních čoček.
 

Pro koho jsou kontaktní čočky AquaVIew Toric určené?


Tyto kontaktní čočky jsou určené pro lidi, kteří se potýkají s astigmatismem. Jsou vhodné zejména pro ty, kteří očekávají od používání kontaktních čoček to největší pohodlí při nošení a vynikající ostrost vidění.

 

Kontaktní čočky jsou dostupné i v jiných baleních:

Vyberte si nejlepší nabídku!

Sady jsou co nejlépe vytvořeny s úsporou peněz!

Parametry
Kategorie Torické čočky
Výrobce INTEROJO
Dioptrický rozsah -10,00 do +6,00
Poloměr zakřívení 8,6
Průměr 14,2
(Průměrné hodnocení 4.6/5 na základě 5 recenzí. )
Doporučuji tyto čočky. Nedráždí oči, vidím jasně, a cena je dostupná.
Musím to napsat. Zamiloval jsem si je. Jsou fantastické. Vidím všechno na jakoukoli vzdálenost. Už nikdy žádné brýle. Vidím věci, které byly dříve mimo mé vnímání.
Kontaktní čočky této firmy nosím už dlouho, a ačkoli jsem jinak velmi kritický a skeptický vůči čemukoli, těmto čočkám nemám co vytknout. Kontaktní čočky jsou jemné a na oku pohodlné, jejich nošení je komfortní a cena velmi výhodná, pouze jednou se stalo, že mi byla dodána čočka s jinou dioptrií, ale to bylo skutečně jen jednou.
Čočky jsou super, dobře se nosí, na očích je vůbec necítím. Mám silnou vadu zraku, ale jakmile je nasadím, cítím se jako bych měla nové oči. Obchod je taky super, rychle dodá a má dobré ceny!
Čočky jsou opravdu skvělé, dobře drží, nerolují se a v očích vůbec nejsou cítit. Plusové body za to, že rychle nevyschnou, protože pracuji v klimatizované místnosti, tak je to pro mě docela důležité.

Mobilní verze
Chcete pokračovat?