Nacházíš se zde:

Startovní balíček AquaView Daily 10 ks

Začněte s kontaktními čočkami AquaView Daily.
Vyberte si svoje parametry a objednejte si startovní balíček, odešleme ho do 24 hodin!

Charakteristika kontaktních čoček AquaView Daily:

 
Kontaktní čočky Aqua View Daily jsou jednodenní čočky vyrobené z materiálu Bioxifilcon A. Jejich používání zaručuje zachování svěžesti a odpovídající hydratace oka během celého dne. Vybavení Aqua View Daily hyaluronátem sodným, v kombinaci s materiálem, ze kterého jsou čočky vyrobeny způsobuje, že je rohovka správně hydratována po celý den, a nasazování, vyjímání a nošení kontaktních čoček je komfortní jako nikdy předtím. Stupeň hydratace čočky Aqua View Daily je velmi vysoký – dosahuje 58%vody. Díky tomu má oko zabezpečenou odpovídající hydrataci, dokonce i na konci dne.

Čočky mají UV filtr chránící před UVA a UVB zářením. Kontaktní čočky Aqua View Daily mají průměr 14,2 mm a zakřivení 8,6 mm. Díky své asférické konstrukci je přesnost vidění daleko lepší než v případě klasických sférických čoček. Stejně jako jiné jednodenní kontaktní čočky, nevyžadují ani Aqua View Daily žádnou péči. Na konci dne je vyhazujeme, a následující den si nasazujeme nové.

Kontaktní čočky jsou dostupné i v jiných baleních:

Parametry
Kategorie Jednodenní čočky
Výrobce INTEROJO
Dioptrický rozsah -10,00 do +6,00
Poloměr zakřívení 8,6
Průměr 14,2
(Průměrné hodnocení 4.67/5 na základě 3 recenzí. )
Vyzkoušel jsem je a nelituji.Je to dobrá alternativa u známých značek. Myslím si, že si je koupím i víckrát.
Ve srovnání s čočkami, které se již používám při práci, tyto jsou nejlepší. Doporučil bych je každému, kdo hledá dobrou kvalitu za dobrý peníz.
Jsem velmi ráda, že jsem objevila tento obchod! Objednala jsem si čočky a nelituji. Jsou skvělé, pohodlné a levné. E-shop je také na vysoké úrovni :)

Mobilní verze
Chcete pokračovat?