Nacházíš se zde:

AirView HD Monthly Plus 6 ks

Doporučujeme

Clean Active Premium XXL 600 ml
Cena: 349,00 Kč

AirView HD Plus jsou vylepšenou verzí kontaktních čoček AirView HD. Zlepšená konstrukce AirView HD Plus dosahuje nejen vyšší komfort při nošení,ale i nižší cenu za kterou tyto čočky pořídíte.

 

Charakteristika kontaktních čoček AirView HD Plus Monthly:

 
Kontaktní čočky AirView HD Plus Monthly jsou silikon-hydrogelové čočky. Tyto čočky Vám zajistí perfektní komfort po celý den.Díky tomu, si je dovolujeme přidat do naší Záruky kvatity, kde se Vám, pokud čočky nesplní Vaše očekávání, vrátí celá částka za jejich pořízení. Materiál, ze kterého jsou čočky AirView HD Plus vyrobeny se jmenuje Innofilcon A. Ten způsobuje idealní přenos kyslíku k rohovce. Díky tomu je rohovka dobře okysličena a zvlhčena díky vysokému procentu vody (45 %), to zajišťuje, že nositel čoček se nemusí starat o dodatečné zvlhčování oka během dne.

Kontraktní čočky AirView HD Plus Monthly jsou čočky pro osoby, které chtějí od kontaktních čoček perfektní komfort při jejich nošení během celého dne.

 

Kontaktní čočky jsou dostupné i v jiných baleních:

Vyberte si nejlepší nabídku!

Sady jsou co nejlépe vytvořeny s úsporou peněz!

Parametry
Kategorie Měsíční čočky
Výrobce INTEROJO
Dioptrický rozsah +8,00 do -12,00
Poloměr zakřívení 8,6
Průměr 14,2
(Průměrné hodnocení 5/5 na základě 10 recenzí. )
Nemůžu si je vynachválit!!!opravdu skvělé čočky.Dobře se s nimi manipuluje a jsou opravdu příjemné na nošení.Doporučuji
Jsem docela skeptický na doporučení tohoto druhu,ale vyzkoušel jsem a musím napsat, že čočky jsou v pořádku - za tuto cenu je třeba vyzkoušet.
Kvalitní čočky srovnatelné s čočkami nejvyšší kvality, doporučuji.
Používám tyto čočky již několik týdnů, splnily moje očekávání.
Čočky nosím každý den. Oči ani po celodenním nošení nejsou unavené. Doporucuji :)
Jsem s čočkami velice spokojena
Asi nejlepší čočky, co jsem vyzkoušela... Teď naposled jsem sice zkusila jiný, maličko levnější, ale budu se vracet zpátky k těmhle. Přestože denně sedím minimálně 8, 9 hodin u počítače, nemám s čočkama problém. Žádný pálení očí vysušených očí. Perfektní komfort, takže můžu jedině doporučit :)
Výborné čočky můžu s nimi i být u počítače předchozí čočky Air optix aqua byly nevyhovující musela jsem po práci k PC měnit za brýle s Airview HD plus nemusím doporučuji
Výborné čočky, nejlepší co jsem kdy zkusil. Čočka vydrží po celý den vlhká a neunavuje oči, tak jako mnoho jiných. Pro mě nejlepší volba!
perfektní pro citlivé oči.. Jsou to nejlepší čočky, jaké jsem kdy měla, jednoznačně doporučuji čočky Airview HD plus!

Mobilní verze
Chcete pokračovat?