Nacházíš se zde:

AirView HD Monthly Plus 1 ks

Doporučujeme

Clean Active Premium XXL 600 ml
Cena: 349,00 Kč

AirView HD Plus jsou vylepšenou verzí kontaktních čoček AirView HD. Zlepšená konstrukce AirView HD Plus dosahuje nejen vyšší komfort při nošení,ale i nižší cenu za kterou tyto čočky pořídíte.

 

Charakteristika kontaktních čoček AirView HD Plus Monthly:

 

Kontaktní čočky AirView HD Plus Monthly jsou silikon-hydrogelové čočky. Tyto čočky Vám zajistí perfektní komfort po celý den. Díky tomu, si je dovolujeme přidat do naší Záruky kvatity, kde se Vám, pokud čočky nesplní Vaše očekávání, vrátí celá částka za jejich pořízení. Materiál, ze kterého jsou čočky AirView HD Plus vyrobeny se jmenuje Innofilcon A. Ten způsobuje idealní přenos kyslíku k rohovce. Díky tomu je rohovka dobře okysličena a zvlhčena díky vysokému procentu vody (45 %), to zajišťuje, že nositel čoček se nemusí starat o dodatečné zvlhčování oka během dne.

Kontraktní čočky AirView HD Plus Monthly jsou čočky pro osoby, které chtějí od kontaktních čoček perfektní komfort při jejich nošení během celého dne.

 

Kontaktní čočky jsou dostupné i v jiných baleních:

Vyberte si nejlepší nabídku!

Sady jsou co nejlépe vytvořeny s úsporou peněz!

Parametry
Kategorie Měsíční čočky
Výrobce INTEROJO
Dioptrický rozsah +8,00 do -12,00
Poloměr zakřívení 8,6
Průměr 14,2
(Průměrné hodnocení 5/5 na základě 5 recenzí. )
Nejlepší kontaktní čočky. Nosím je dennodenně již pár let. Kontakto.cz je též nejlepší internetový obchod, expresní dodání a super slevové akce. Doporučuji!!!
Používám je poprvé, zatím jsem s nákupem spokojený, uvidím, jak se mi osvědčí při dlouhodobějším užívání.
Cool kontaktní čočky za relativně nízkou cenu. Určitě je teď budu nějakou dobu používat a stanu se pravidelným zákazníkem obchodu.
Já používám tyto čočky poslední 2 roky a jsou opravdu ok. A navíc plus za rychlé odeslání :)
Koupila jsem si dvě čočky na zkoušku a musím podotknout, že jsem velmi mile překvapena, čočky skvěle sedí. Příště si koupím rovnou velké balení. Doporučuji!

Mobilní verze
Chcete pokračovat?