Nacházíš se zde:

AquaView Monthly 1 ks

Doporučujeme

Clean Active Premium XXL 600 ml
Cena: 349,00 Kč

Kontaktní čočky AquaView Monthly jsou měsíční čočky z materiálu nové generace Mathafilcon A. Tyto čočky jsou asférické a díky tomu lépe vidíte, také unikatní technologie výroby zajišťuje, že je čočka velmi tenká a proto zaručuje pocit komfortu nošení během celého dne.


Charakteristika kontaktních čoček AquaView Monthly:


Materiál, který byl použit pro výrobu této čočky zaručuje její perfektní okysličení a stupeň hydratace čočky (obsah vody je 55%) zajistí zvlhčení oka během jejího nošení. Kontaktní čočky AquaView Monthly obsahují UV fitr chránící před UVA (až 85%) a UVB (až 40%) zářením.

Kontaktní čočky AquaView Monthly mají průměr 14,2 mm a zakřivení (BC) 8,6 mm. Díky své asférické konstrukci zaručují lepší vidění než tradiční sférické kontaktní čočky.

Kontaktní čočky AquaView Monthly jsou měsíční čočky k dennímu nošení. Balení obsahuje 1, 3, 6 ks.

 

Kontaktní čočky jsou dostupné i v jiných baleních:

Vyberte si nejlepší nabídku!

Sady jsou co nejlépe vytvořeny s úsporou peněz!

Parametry
Kategorie Měsíční čočky
Výrobce INTEROJO
Dioptrický rozsah +8,00 do -10,00
Poloměr zakřívení 8,6
Průměr 14,2
(Průměrné hodnocení 5/5 na základě 5 recenzí. )
Koupila jsem si na zkoušku 2 ks. Jsem hrozně šťastná, necítím vůbec rozdíl mezi nimi a Acuvue, které jsem nosila dříve, jsou stejně pohodlné a rozhodně levnější. Doporučuji!
Nosím je už měsíc a mohu jen doporučit.Koupila jsem si je jen na zkoušku, ale zjistila jsem, že jsou skvělé a tak jsem si je objednala znovu.
dostala jsem jeden pár zdarma k nákupu a musím říct, že jsou velice příjemné "do oka", Celý den s nimi koukám do PC a vůbec nemám pocit suchého oka, ani nevím, že je mám
Mám ty samé zkušenosti, které popisuje uživatelka níže. Dostala jsem Aqua View jako vzorek, byla jsem skeptická a po týdenním nošení musím zkonstatovat, že mám komfortnější pocit, než při nošení Air Optix, které používám již několik let.
Objednala jsem si na zkoušku pouze jednu čočku, protože mám s výběrem čoček docela problém. Vyzkoušela jsem asi 5 druhů čoček a jediné, které mi dosud seděly, byly Air Optix. To se ale změnilo a při dalším nákupu zvolím AquaView. Cena je super a dovolím si tvrdit, že budou ještě lepší než Air Optix.

Mobilní verze
Chcete pokračovat?