Nacházíš se zde:

Startovní balíček FitView 2 Weeks 1 ks

Doporučujeme

Clean Active Premium XXL 600 ml
Cena: 349,00 Kč

Začněte s kontaktními čočkami FitView 2 Weeks.
Vyberte si svoje parametry a objednejte si startovní balíček, odešleme ho do 24 hodin!Dvoutýdenní kontaktní čočky značky FitView 2 Weeks jsou vynikající alternativou k drahým kontaktním čočkám stejného režimu nošení. Jsou to dvoutýdenní měkké kontaktní čočky, vyrobené z 42% Etafilcon A a obsahují 58%vody.

Tyto čočky jsou vybaveny technologií Aquamax, což způsobuje dokonalou vazbu vody v čočce. Kontaktní čočky FitView 2weeks mají také ochranu před škodlivým UV zářením. To vše znamená, že jsou velmi vhodné na nošení po celý den.

 

Kontaktní čočky jsou dostupné i v jiných baleních:

Vyberte si nejlepší nabídku!

Sady jsou co nejlépe vytvořeny s úsporou peněz!

Parametry
Kategorie Dvoutýdenní čočky
Výrobce PEGAVISION
Dioptrický rozsah +4,00 D do -12.00 D
Poloměr zakřívení 8,5
Průměr 14,2
(Průměrné hodnocení 4.67/5 na základě 3 recenzí. )
Hodnocení pozitivní, možná ne 5, ale silné 4 hvězdičky.Vidím v nich jasněji neunaví oči a dokonce udržují vlhkost.Každé má jiné oči , ale u mě vyhovují.
Nosím je již půl roku, právě jsem si objednal další balíček, protože jsou skvělé a především cenově dostupné. Můžu je nosit dlouho a mé oči přesto nevykazují známky únavy.
Poprvé jsem si objednala čočky přes internet, a jsem hodně spokojená, a to především s odeslánímm do 24 hodin! Tyto čočky jsou velmi pohodlné, nikdy jsem s nimi neměla žádný problém, doporučuji!

Mobilní verze
Chcete pokračovat?