Nacházíš se zde:

PureVision 2 HD 6 ks

+ čočky ZDARMA (ke 2 bal.)

Doporučujeme

Clean Active Premium XXL 600 ml
Cena: 349,00 Kč

Akce

Kupte  2 balení čoček Purevision 2 HD 6  čoček a  2 kusy čoček AqueView Monthly dostanete zdarma!

Kontaktní čočky PureVision 2 HD jsou měsíční sférické kontaktní čočky, které vyrábí lídr na světovém trhu - firma Bausch & Lomb.
 

Charakteristika kontaktních čoček PureVision 2 HD:


Jsou to měsíční kontaktní čočky vyrobené ze silikon-hydrogelového materiálu Balafilcon A. Čočky PureVision 2 HD je novinka firmy Bausch&Lomb, určená pro měsíční kontinuální nošení. Jejich hlavní výhodou je použití technologie - High Definition – která minimalizuje hallo efekt, snižuje odrazy a lesk.

Hlavní předností je rovněž vysoký faktor DK/t, určující míru propustnosti kyslíku přes materiál se kterého jsou čočky vyrobeny. Výsledkem je, že jsou oči méně unavené a náchylné k zarudnutí.

Kontaktní čočky PureVision 2 HD byly vyvinuty na bázi technologie ComfortMoist umožňující zachování trvalé vlhkosti na povrchu čočky. Další výhodou je rovněž zaoblený profil čoček, který snižuje tření mezi víčkem a povrchem čočky při mrkání. Kontaktní čočky PureVision 2 HD to jsou jedny z nejtenčích čoček na trhu.
 

Pro koho jsou určeny čočky PureVision 2 HD?


Tyto kontaktní čočky jsou určeny pro osoby, které preferují měsíční čočky a zároveň kladou důraz na kvalitu a komfort při jejich nošení. Kontaktní čočky jsou rovněž určeny pro osoby, které:

 

  • které hodně času tráví před počítačem,
  • hodně času tráví za volantem,
  • mají syndrom suchého oka.
 

Péče o kontaktní čočky:


Kontaktní čočky PureVision 2 HD jsou především pro kontinuální nošení, ale pokud je již z oka vyjmeme, musíme je uložit do pouzdra a vhodného roztoku. K čištění doporučujeme roztoky značky Clean Active nebo řadu jiných čistících roztoků na trhu.
 

Kontaktní čočky jsou dostupné i v jiných baleních:

Vyberte si nejlepší nabídku!

Sady jsou co nejlépe vytvořeny s úsporou peněz!

Parametry
Kategorie Měsíční čočky
Výrobce BAUSCH & LOMB
Dioptrický rozsah -12,00 do +6,00
Poloměr zakřívení 8,6
Průměr 14,0
(Průměrné hodnocení 5/5 na základě 5 recenzí. )
Tyto čočky, jako jedny z mála, opravdu nasazené v oku vůbec necítím. Jsou nelepší, které jsem za posledních 10 let vyzkoušela.
Používám Purevision bezmála 7let a jsem nanejvýš spokojená. Nosím je v očích měsíc, někdy i dva a nikdy nesundávám. 2HD nabízejí opravdu nejvyšší komfort. Všem, kdo by rádi viděli už od probuzení, jedině doporučuji!
accacia Já je používám už více jak rok. Vůbec nemám pocit, že trpím nějakou oční vadou :) a to mám víc jak 3 dioptrie na obou očích! Můj muž mě chtěl poslat na operaci očí - ťukala jsem si na čelo a říkala mu, že nemám důvod si nechat oko řezat...
Tuto čočky Purevision 2 hd používám dlouhodobě, největší plus je jejich nositelnost i přes noc. Tento produkt určitě doporučuji, kvalita je výborná a cena levná.
dlouho jsem používal čočky Purevision, rozhodl jsem se zaexperimentovat a zkusil jsem tyto čočky. starší verze těchto čoček je velmi příjemna na nošení v oku ale na TYTO TO OPRAVDU NEMA ! občas se přistihnu jak se snažím zkontrolovat zda je mám vůbec nasazené :) VŘELE DOPORUČUJI

Mobilní verze
Chcete pokračovat?