Nacházíš se zde:

PureVision™ 6 ks (BC 8,3)

Doporučujeme

Clean Active Premium XXL 600 ml
Cena: 349,00 Kč

Charakteristika kontaktních čoček PureVision:


Pro zajištění stálého pohodlí – kontaktní čočky PureVision ve dne i v noci dokonale vyrovnávají propustnost kyslíku a vody (technologie AerGel). PureVision představují dokonalé pohodlí při nepřetržitém nošení čoček po dobu 30 dnů. Povrch Performa zajišťuje, že kontaktní čočky jsou odolné proti vytváření proteinových usazenin.

Poskytují oku více než pětinásobně více kyslíku než tradiční kontaktní čočky (Dk/t=112). Mohou být nošeny v denním, pružném nebo nepřetržitém cyklu. Viditelná značka usnadňuje nasazování čoček. Kontaktní čočky PureVision zajistí, že s nimi budete spokojeni po celou dobu. Nyní v našem obchodě čočky PureVision za speciální akční cenu.

 

Kontaktní čočky jsou dostupné i v jiných baleních:

Vyberte si nejlepší nabídku!

Sady jsou co nejlépe vytvořeny s úsporou peněz!

Parametry
Kategorie Měsíční čočky
Výrobce BAUSCH & LOMB
Dioptrický rozsah -6,00 do -0,25
Poloměr zakřívení 8,3
Průměr 14,0
(Průměrné hodnocení 5/5 na základě 1 recenzí. )
Než jsem začala používat tyto čočky, zkoušela jsem asi dva jiné druhy, a ty mi vadily v očích, občas štípaly a večerní vidění (pouliční lampa atd..) nebylo moc dobré, viděla jsem kolem lamp jakoby "duchy", prostě rozmazaně a to nebylo nic moc. Čočky Pure Vision mám asi měsíc, a vůbec je v očích necítím. Nosím je většinou o víkendu, protože mám práci, kde jsou oči hodně namáhány a čočky jim moc nepomůžou. Ale kdybych dělala jinou práci, tak je nosím pořád. Noční vidění mi zatím nepřišlo tak hrozné jak u předchozích čoček, takže jsem velmi spokojená. Na noc čočky moc nenosím, pokud jsem doma, tak si je večer vytáhnu, přece jenom je to ráno lepší. Ale pokud někam jedu, tak jeden, dvě noci to s čočkami vydržím, ráno rozkapu a dá se to. Takže moje celkové hodnocení čoček Pure Vision je 100% a doporučuji i lidem, jako jsem já, kterým jen tak nějaké čočky nesednou.

Mobilní verze
Chcete pokračovat?