Nacházíš se zde:

Air Optix® Night & Day® Aqua 6 ks

Doporučujeme

Clean Active Premium XXL 600 ml
Cena: 349,00 Kč

Charakteristika kontaktních čoček Air Optix® Night & Day® Aqua:


Kontaktní čočky Air Optix® Night & Day® Aqua, které dodávají dokonce šestinásobně větší množství kyslíku než tradiční hydrogelové čočky. Air Optix Night & Day Aqua splňují kritérium pro stálé nošení po dobu 30 dnů a nocí. Díky modernímu materiálu na bázi silikonu byla vyřešena otázka dýchání rohovky v průběhu spánku.
 

  • Nejdůležitějšími vlastnostmi čoček Air Optix® Night & Day® Aqua jsou:
  • Neustálé pohodlí vidění ve dne i v noci, po celý měsíc používání čoček.
  • Více než šestinásobné zvýšené množství kyslíku ve srovnání s tradičními kontaktními čočkami.

 


Koupíte-li si tento výrobek, budete zcela určitě spokojeni!

 

Kontaktní čočky jsou dostupné i v jiných baleních:

Vyberte si nejlepší nabídku!

Sady jsou co nejlépe vytvořeny s úsporou peněz!

Parametry
Kategorie Denní a noční čočky
Výrobce ALCON
Dioptrický rozsah -10,00 do +6,00
Poloměr zakřívení 8,4; 8.6
Průměr 13,8
(Průměrné hodnocení 5/5 na základě 15 recenzí. )
Zkoušel jsem mnoho čoček, ale tyhle mi nejvíce vyhovovali.. klidně vydrží přes měsíc bez úplného vyndávání, není problém s nemí celý měsíc spát. (y) ! Doporučuji !
Můj 13ti letý syn používal měsíčni čočky a na noc je vždy vytahoval. Před 3 měsíci se rozhodl že vyzkouší tyto. Odmítl je vytáhnout z očí celých 30 dní, až jsem se bála a denně mu kontrolovala oči. Žádné zčervenání, nic se neobjevilo. Po 30 dnech a nocích je vytáhl úplně bez problémů a jiné už nechce. Takže super. Akorát si vždycky zapíšu, kdy si nasazuje nové, abych si to pohlídala.
Miluji je, dostala jsem se k nim vlastně náhodou (strejda mi dal jedno balení poté, co šel na laser) a už jsem je od té doby nevyměnila. Vydrží mi i přes měsíc a pořád v pořádku. :) Doporučuju.
ahoj, používám tyto kontaktní čočky asi 5 let, na noc je vyndavám, přespím v nich jen občas, když nejsem doma, ale za nový pár je měním až po 6-7 týdnech, takže vřele doporučuji =))
Vyzkoušela jsem i jinou značku čoček a vrátila se k těmto. Sedí, netrhají se a při přetažení termínu výměny nemám žádný problém, stejně tak i při zapomenutém vytažení na noc. Používám je cca dva roky. DOPORUČUJI!!!
je to boží
Naprosto souhlasím s názory ostatních,také je užívám déle než rok a jsem s něma maximálně spokojená.....doporučuju :-)
Tyto čočky používám déle než rok, jsou výborné, přespávám v nich celý měsíc naprosto bez problémů a podráždění očí. Zatím nejlepší čočky, co jsem kdy měla. Helena
Doporučuji tyto čočky,sama je nosím už tři roky a jsem s nimi velice spokojená.D.M
Gabriela Vyzkoušela jsem i jiné značky čoček, ale tyhle mně sedí nejlépe. mám citlivé oči a opravdu nevadí i při spaní. Stačí oči ráno prokapat a je to. Tyto čočky také vřele doporučuji.

Mobilní verze
Chcete pokračovat?