Nacházíš se zde:

Zeiss Contact DAY30 Compatic 6 ks

Doporučujeme

Clean Active Premium XXL 600 ml
Cena: 349,00 Kč

Kontaktní čočky Zeiss Contact DAY30 Compatic jsou měsíční sférické kontaktní čočky, které vyrábí jedna z hlavních firem na trhu s optikou – Zeiss.

 

Charakteristika kontaktních čoček Zeiss Contact DAY30 Compatic:

 

Jsou to měsíční čočky určené pro korekci krátko- a dalekozrakosti. Kontaktní čočky Zeiss Contact DAY30 Compatic jsou vytvořené s využitím technologie BioLens. Díky kombinaci dobře tolerovatelného materiálu - Vitafilcon A tenká geometrie čočky o vysoké mobilitě, čočka je vhodná pro citlivé oči nebo nepohodlívyplývající z nedostatečné vlhkosti.

Kontaktní čočky jsou znamenitě zvlhčené, a díky vysoké schopnosti vázat vodu podléhají vysoušení jen minimálně, a tak je komfort jejich užívání garantovaný od prvního nasazení po celou dobu užívání. Navíc, kontaktní čočky Zeiss díky nevelké tloušťce a speciálnímu nově navrženému okraji jsou vysoce propustné pro kyslík.

Kontaktní čočky Zeiss Contact DAY30 Compatic jsou určené pro denní nošení po dobu maximálně 18-ti hodin. Obsahují také UV-filtr.

 

Péče o kontaktní čočky:

 

Kontaktní čočky Zeiss Contact DAY30 Compatic jsou měsíční kontaktní čočky pro denní nošení, to znamená, že je třeba je před tím, než jdete spát vyjmout z oka, uložit do pouzdra s roztokem a v tom je nechat nejméně šest hodin, aby se odstranily veškeré nečistoty a čočky se desinfikovaly. Pro péči o kontaktní čočky Zeiss Contact DAY30 Compatic doporučujeme pečující roztoky z řady Clean Active nebo každý další nabízený v našem obchodě.

Vyberte si nejlepší nabídku!

Sady jsou co nejlépe vytvořeny s úsporou peněz!

Parametry
Kategorie Měsíční čočky
Výrobce ZEISS
Dioptrický rozsah -12,00 do +8,00
Poloměr zakřívení 8,6
Průměr 14,2
(Průměrné hodnocení 0/5 na základě 0 recenzí. )
K tomuto produktu nebyly vloženy žádné názory

Mobilní verze
Chcete pokračovat?