Nacházíš se zde:

PureVision Multifocal 6 ks

Doporučujeme

Clean Active Premium XXL 600 ml
Cena: 349,00 Kč

 

PureVision Multifocal jsou měkké kontaktní čočky z nabídky firmy Bausch & Lomb určené pro korekci presbyopie.

Charakteristika čoček PureVision Multifocal:


Jsou to progresivní kontaktní čočky, jejichž úkolem je zajištění jasného vidění na všechny vzdálenosti tzn. velké, malé i střední. To je možné díky použití technologie All-Distance Optics. PureVision Multifocal jsou jediné multifokální silikonovo-hydrogelové kontaktní čočky k jejichž výrobě byl využit materiál AerGel. Díky tomuto materiálu jsou čočky více odolné proti tvorbě bílkovinových usazenin na jejich povrchu a současně odpovídajícím způsobem hydratované po celou dobu jejich používání. Navíc, AerGel způsobuje, že se do očí dostává potřebné množství kyslíku, což je důvodem dlouhodobého pocitu pohodlí.

Kontaktní čočky PureVision Multifocal byly vytvořeny s myšlenkou na osoby, které nechtějí čočky vkládat a vytahovat každý den. Mohou se nosit v nepřetržitém režimu (po 30 dní a 29 nocí bez vyjímání).


Pro koho jsou kontaktní čočky PureVision Multifocal určeny?


Jsou to kontaktní čočky určené osobám s vetchozrakostí, která se nejčastěji objevuje po 45-50. roce života. PureVision Multifocal jsou tedy ideální pro osoby, které:

  • si chtějí užívat jasného vidění bez střídavého používání dvojích korekčních brýlí,
  • jsou aktivní,
  • i po 50. roce života si chtějí užívat nošení kontaktních čoček.Péče o čočky:


Čočky PureVision Multifocal nevyžadují žádnou péči, pod podmínkou, že jsou nošeny v nepřetržitém režimu. Pokud jsou používany v režimu měsíčním nebo denním je nezbytné jejich ošetřování čistícími roztoky. K péči o kontaktní čočky PureVision Multifocal doporučujeme především roztoky z nabídky Clean Active nebo, kterýkoli jiný roztok na čočky z nabídky našeho obchodu.

 

V některých případech může doba čekání na tyto čočky dosáhnout i třech týdnů.

 

Vyberte si nejlepší nabídku!

Sady jsou co nejlépe vytvořeny s úsporou peněz!

Parametry
Kategorie Progresivní čočky
Výrobce BAUSCH & LOMB
Dioptrický rozsah -10,00 do +6,00
Poloměr zakřívení 8,6
Průměr 14,0
(Průměrné hodnocení 5/5 na základě 1 recenzí. )
Příjemné v oku, vůbec je necítím, moc pěkné zabarvení oka. velmi dobré čočky pureVision multifocal, ostatně vždy jsem byla s touto značkou spokojena, doporučuji.

Mobilní verze
Chcete pokračovat?