Nacházíš se zde:

Air Optix Aqua 6 ks

+ čočky ZDARMA (ke 2 bal.)

Doporučujeme

Clean Active Premium XXL 600 ml
Cena: 349,00 Kč

Akce

Kupte 2 balení čoček Air Optix Aqua 6 ks a 2 kusy čoček AquaView Monthly dostanete zdarma!

Kontaktní čočky Air Optix® Aqua jsou měsíční sférické čočky, které se nacházejí v nabídce jednoho z nejpopulárnějších výrobců na světě, firmy - Alcon.
 

Charakteristika kontaktních čoček Air Optix® Aqua:


Tyto kontaktní čočky jsou vyrobeny z nového silikon-hydrogelového materiálu - Lotrafilcon B. Jejich největší výhodou je, že mají až 5 x vyšší propustnost kyslíku než čočky hydrogelové. Tím jsou čočky pro uživatele příjemné na nošení a nezpůsobují zčervenání očí. 

Kontaktní čočky Air Optix® Aqua obsahují systém AQUA, který garantuje největší komfort při nošení ve třech úrovních:

 

  • KOMFORT JIŽ OD NASAZENÍ - vše díky unikátní hydratační substanci nacházející se na povrchu čočky, která utváří hedvábný povlak usnadňující mrkání,
  • KOMFORT PO CELÝ DEN- prodyšný materiál, ze kterého je čočka vyrobena pomáhá dosáhnout a udržovat vlhkost na optimální úrovni tím, že minimalizuje rychlost dehydratace,,
  • KOMFORT KAŽDÝ DEN - ultra hladký povrch se zvýšenou smáčivostí a vynikající odolností proti ulpívání usazenin.Kontaktní čočky Air Optix® Aqua jsou více odolné proti tvorbě bílkovinných usazenin na jejich povrchu díky použití v nich patentované technologie modifikace povrchu v plazmě. Kontaktní čočky mají světle modrou barvu což usnadňuje manipulaci s nimi. Kontaktní čočky jsou určeny k dennímu nošení během jednoho měsíce. Ovšem je zde možnost kontinuálního nošení, které ovšem nesmí přesáhnout 7 dní a 6 nocí.
 

Pro koho jsou určeny čočky Air Optix® Aqua?


Čočky jsou určeny především těm, kteří používají čočky po více než 11 hodin denně, a také těm, kterým se občas podaří s čočkami usnout, Občasné usnutí s čočkami Air Optix® Aqua nezpůsobuje podráždění očí, stejně jako jejich prodloužené nošení spojené s prací na počítači. Mimo to jsou doporučovány těm, kteří:

 

  • preferují měsíční kontaktní čočky,
  • hodně hodin pracují s počítačem,
  • pobývají v zakouřených, suchých či klimatizovaných místnostech,
  • pociťují jistý diskomfort spojený s užíváním kontaktních čoček obecně,
  • od kontaktních čoček očekávají co největší komfort.


 

Ošetřování čoček:


Kontaktní čočky Air Optix® Aqua jsou čočky s měsíční výměnou,určené pro použití přes den. Na konci dne je třeba čočky vyčistit s pomocí roztoku na kontaktní čočky a pak je nechat v pouzdře s roztokem minimálně na několik hodin před jejich dalším použitím. Pro péči o čočky Air Optix Aqua doporučujeme roztoky z řady Clean Active nebo jakýkoli jiný roztok na kontaktní čočky z nabídky našeho obchodu.

 

 

Kontaktní čočky jsou dostupné i v jiných baleních:

Vyberte si nejlepší nabídku!

Sady jsou co nejlépe vytvořeny s úsporou peněz!

Parametry
Kategorie Měsíční čočky
Výrobce ALCON
Dioptrický rozsah -10,00 do +6,00
Poloměr zakřívení 8,6
Průměr 14,2
(Průměrné hodnocení 4.97/5 na základě 32 recenzí. )
také spokojenost uz ani nevnimam ze je nosim staly se mýma vočoma
Výborné kontaktní čočky, musím doporučit. Splňují vše. Dají se bez problémů nosit celý den, když pracujete na počítači. Mám problém, že se mi rychle vysušují oči, jsem alergická, avšak s těmito kontaktními čočkami žádný problém nepociťuji. Tyto čočky mi doporučila specialistka. Používám je s roztokem Solo care aqua, asi 4 roky.
Jsem s těmito čočkami maximálně spokojená.
Také jsem před měsícem chtěla vyzkoušet levnější čočky, ale opět se vrátím k těmto. Po nich nemám rudé oči, nedráždí, neohýbají se a nejsou potřeba kapky, aby se přes den kapalo na suché oko.
Na doporučení jsem zkusila a opravdu super. Chviličku jsem si musela zvykat, přijdou mi trochu tužší oproti jiným, ale jsou opravdu nezničitelné a velmi dobře se s nimi manipuluje - nekroutí se a nehrozí špatné nasazení. Jsem alergik a dokonce bych řekla, že mám méně podrážděné oči, než jen s brýlemi:)Dana G.
Nejlepší! Vyzkoušela jsem před měsícem jiné a vracím se zpět. Nosím je od rána do noci a vůbec o nich nevím, bez problémů snesou i přespání.
Dražší, ale o hooodně kvalitnější
Nejlepší čočky jaké jsem kdy vyzkoušela. Jiné už nechci :-)
100% doporučuji kontaktní čočky Airoptix Aqua. Cena je velmi příznivá...
Ja tyto cocky pouzivam jiz nekolik let. Nosim je nepretrzite mesic (ve dne i v noci) a vubec mi v ocich nevadi,nerezou... Jsou opravdu super. Drive Jsem nosila air optix O2 a presla jsem na tyto

Mobilní verze
Chcete pokračovat?