Přihlaste se k odběru novinek na kontakto.cz a získáte tím:

Zaregistrujte se a získejte 5% slevu na nákupy!

Chci obdržet informace o akciích a novinkách v obchodě

Nacházíš se zde: Hlavní stránka » Dvoutýdenní čočky

/ 12 hodnocení klientů

nabídni produkt známému

Parametry

Kategorie
Dvoutýdenní čočky
Výrobce
JOHNSON & JOHNSON
Dioptrický rozsah
-12,00 do +8,00
Poloměr zakřívení
8,3; 8,7
Průměr
14,0

Acuvue Advance 6 ks + CashBack 100,-Kč ZDARMA (ke 2 bal.)

Počet kusů   v balení
6 ks
Naše cena
419,00 Kč
Se slevou
377,10 Kč
přečtěte si více


Kupte více balení ušetříte:419,00 Kč 409,00 Kč 399,00 Kč přečtěte si více
Čas odeslání
24 hodin
Doprava
zdarma
se týká nákupu nad 1500,-Kč převodem
přečtěte si více

1 Zvol vadu zraku
kde najít tyto informace?

Doplň chybějící parametry zboží:
Pravé oko:

Doporučujeme

Clean Active Premium XXL 600 ml
Clean Active Premium XXL 600 ml
349,00 Kč
2
Koupit výrobek
Popis zboží
Akce!

Kupte  2 balení čoček Acuvue Advance 6 ks, a CashBack 100,-Kč dostanete jako dárek*!
 


*Cashback ve formě voucheru je přiložen k objednávce.
 Aktivní je při objednávce nad 100,01-Kč, jeho platnost je 6 měsíců od objednání objednávky.


 

 

Upozornění: Dochází k ukončení výroby, prosím o kontakt s obchodem, ohledně skladovosti zboží.

 

Kontaktní čočky Acuvue Advance jsou dvoutýdenní kontaktní čočky od firmy Johnson & Johnson určené pro korekci dalekozrakosti nebo krátkozrakosti.


Charakteristika kontaktních čoček Acuvue Advance:

Tyto kontaktní čočky jsou vyrobeny z silikon-hydrogelového materiálu Galyfilcon A, který zaručuje vysokou propustnost kyslíku pro svěží a zdravý vzhled očí. Kontaktní čočky Acuvue Advance obsahují látku - HYDRACLEAR, která zabezpečuje rovnoměrné zvlhčování během celého dne. Kontaktní čočky Acuvue Advance with Hydraclear jsou velmi jemné a hedvábné, to můžete zjistit během jejich denního používání. Tyto kontaktní čočky mají vysokou propustnost kyslíku až 47% a společně s vysokou hydratací zajišťují velmi příjemné a komfortní nošení během celého dne.

Díky bleděmodrému zabarvení a značky pro snadnější nasazování 1-2-3 se kontaktní čočky Acuvue Advance velmi dobře aplikují. Tyto čočky také zajišťují vysokou ochranu před UV-A (95%) a UV-B (99%) zářením.


Pro koho jsou určeny kontaktní čočky Acuvue Advance with HYDRACLEAR?

Tyto čočky jsou doporučovány osobám, které teprve začínají s jejich nošením. Jsou velmi snadno aplikovatelné a komfort při jejich nošení je také vysoký. Díky tomu jsou doporučovány osobám, které:

  • během nošení jiných čoček mají pocit nepohodlí,
  • mají problém se suchostí oka,
  • hledají kontaktní čočky v rozumné ceně.


Péče o kontaktní čočky:

Kontaktní čočky Acuvue Advance with HYDRACLEAR vyžadují pravidelnou údržbu vhodnými čistícími roztoky. V tom případě je záruka, že čočky budou během celé doby pohodlné a zaručí perfektní a komfortní pocit při jejich nošení. K jejich údržbě doporučujeme čistící roztok značky Clean Active nebo řadu jiných čistících roztoků na trhu.
Názory uživatelů
( Průměrné hodnocení 5/5 na základě 12 recenzí. )
Názory uživatelů
Tvoje hodnocení:
 Odeslat
S těmito čočkami Acuvue Advance jsem velmi spokojená. Výborně sedí, nevypadávají jako některé ostatní, nepálí. Příjemné nošení.
5/5
Pro doporučení lékaře pro mně,nakupuji tyto kontaktní čočky Acuvue Advance a jsem snima naprosto spokojen. Doktor mi doporučil pro mně,tyto čočky,sám je používá a doporučuje.
5/5
Vynikající kontaktní čočky, používám je již 8 let a doporučuji všem. Nepálí, nevypadávají, příjemné nošení.
5/5
S těmito čočkami jsem naprosto spokojená. Výborně sedí, nevypadávají jako některé ostatní, nepálí. Doporučuji!
5/5
Petra Poslední dobou mě po nich pálí oči (vyšetření u očního lékaře bylo v pořádku, ale může to být únavou), ale jinak jsem s nimi byla vždy spokojená. Nosím čočky už delší dobu a vždy jsem si objednávala tento typ.
5/5
Velmi dobré čočky, výborně sedí, bez jakýchkoli nepříjemných pocitů při nošení! Doporučuji!! Kamila
5/5
Dobrý den, musím říct, že tyto kontaktní čočky mi plně vyhovují. Nedávno jsem s nima dokonce usnula a všechno v pohodě, žádné pálení ani jiné nepříjemné pocity. Mohu vřele doporučit!!!
5/5
Chtěla bych se zeptat, začínám nosit čočky a u balení Acuvue Advance 6ks si nejsem jistá jak dlouho se nosí. Znamená to že v balení jsou tři páry čoček (6ks). Jeden pár tedy můžu nosit měsíc, takže z toho vyplívá, že balení je na 3 měsíce? pokud jsem to pochopila špatně, budu ráda, když mě opravíte. Předem děkuju. Jinak při zkušební době, mi čočky vyhovovaly maximálně.
0/5
Tyto čočky nosím od začátku cca 4 roky, vyzkoušela jsem i jedno balení oasys, ale tyto "starší" jsou mnohem lepší, nedám ne ně dopustit, rovněž jednodenní jsou super. Oči nepálí, čočky netlačí, ráno co otevřu oči je nandám a vyndavám těsně, než jdu spát a žádný problém. Maximální spokojenost.
5/5
Dobrý den, před těmito čočkami jsem používala JJ Sureview měsíční,které mne u lékaře stály 1000 Kč. Pak jsem objevila tyto,koupila zde vyzkoušela a jsou opravdu super. Nedá se to vůbec srovnat. Zatěžkávací zkouškou pro mě bylo,když jsem měsíc ležela na rizikovém těhu v nemocnici a nechtěla jsem nosit brýle. Spala jsem v nich během dne a probuzení bylo opravdu příjemné.Nic nebolelo a nepálilo,jakobych je ani neměla. Mohu jen doporučit. Nosím čočky už 12 let a tyto jsou opravdu skvělé.
5/5
1 2
Chcete pokračovat?