Nacházíš se zde:

Acuvue Advance 6 ks

+ CashBack 100,-Kč ZDARMA (ke 2 bal.)

Doporučujeme

Clean Active Premium XXL 600 ml
Cena: 349,00 Kč

Akce

Kupte  2 balení čoček Acuvue Advance 6 ks, a CashBack 100,-Kč dostanete jako dárek*!

*Cashback ve formě voucheru je přiložen k objednávce.  Aktivní je při objednávce nad 100,01-Kč, jeho platnost je 6 měsíců od objednání objednávky.

Upozornění: Dochází k ukončení výroby, prosím o kontakt s obchodem, ohledně skladovosti zboží.

 

Kontaktní čočky Acuvue Advance jsou dvoutýdenní kontaktní čočky od firmy Johnson & Johnson určené pro korekci dalekozrakosti nebo krátkozrakosti.
 

Charakteristika kontaktních čoček Acuvue Advance:


Tyto kontaktní čočky jsou vyrobeny z silikon-hydrogelového materiálu Galyfilcon A, který zaručuje vysokou propustnost kyslíku pro svěží a zdravý vzhled očí. Kontaktní čočky Acuvue Advance obsahují látku - HYDRACLEAR, která zabezpečuje rovnoměrné zvlhčování během celého dne. Kontaktní čočky Acuvue Advance with Hydraclear jsou velmi jemné a hedvábné, to můžete zjistit během jejich denního používání. Tyto kontaktní čočky mají vysokou propustnost kyslíku až 47% a společně s vysokou hydratací zajišťují velmi příjemné a komfortní nošení během celého dne.

Díky bleděmodrému zabarvení a značky pro snadnější nasazování 1-2-3 se kontaktní čočky Acuvue Advance velmi dobře aplikují. Tyto čočky také zajišťují vysokou ochranu před UV-A (95%) a UV-B (99%) zářením.
 

Pro koho jsou určeny kontaktní čočky Acuvue Advance with HYDRACLEAR?


Tyto čočky jsou doporučovány osobám, které teprve začínají s jejich nošením. Jsou velmi snadno aplikovatelné a komfort při jejich nošení je také vysoký. Díky tomu jsou doporučovány osobám, které:

 

  • během nošení jiných čoček mají pocit nepohodlí,
  • mají problém se suchostí oka,
  • hledají kontaktní čočky v rozumné ceně.
 

Péče o kontaktní čočky:


Kontaktní čočky Acuvue Advance with HYDRACLEAR vyžadují pravidelnou údržbu vhodnými čistícími roztoky. V tom případě je záruka, že čočky budou během celé doby pohodlné a zaručí perfektní a komfortní pocit při jejich nošení. K jejich údržbě doporučujeme čistící roztok značky Clean Active nebo řadu jiných čistících roztoků na trhu.

Vyberte si nejlepší nabídku!

Sady jsou co nejlépe vytvořeny s úsporou peněz!

Parametry
Kategorie Dvoutýdenní čočky
Výrobce JOHNSON & JOHNSON
Dioptrický rozsah -12,00 do +8,00
Poloměr zakřívení 8,3; 8,7
Průměr 14,0
(Průměrné hodnocení 5/5 na základě 12 recenzí. )
S těmito čočkami Acuvue Advance jsem velmi spokojená. Výborně sedí, nevypadávají jako některé ostatní, nepálí. Příjemné nošení.
Pro doporučení lékaře pro mně,nakupuji tyto kontaktní čočky Acuvue Advance a jsem snima naprosto spokojen. Doktor mi doporučil pro mně,tyto čočky,sám je používá a doporučuje.
Vynikající kontaktní čočky, používám je již 8 let a doporučuji všem. Nepálí, nevypadávají, příjemné nošení.
S těmito čočkami jsem naprosto spokojená. Výborně sedí, nevypadávají jako některé ostatní, nepálí. Doporučuji!
Petra Poslední dobou mě po nich pálí oči (vyšetření u očního lékaře bylo v pořádku, ale může to být únavou), ale jinak jsem s nimi byla vždy spokojená. Nosím čočky už delší dobu a vždy jsem si objednávala tento typ.
Velmi dobré čočky, výborně sedí, bez jakýchkoli nepříjemných pocitů při nošení! Doporučuji!! Kamila
Dobrý den, musím říct, že tyto kontaktní čočky mi plně vyhovují. Nedávno jsem s nima dokonce usnula a všechno v pohodě, žádné pálení ani jiné nepříjemné pocity. Mohu vřele doporučit!!!
Chtěla bych se zeptat, začínám nosit čočky a u balení Acuvue Advance 6ks si nejsem jistá jak dlouho se nosí. Znamená to že v balení jsou tři páry čoček (6ks). Jeden pár tedy můžu nosit měsíc, takže z toho vyplívá, že balení je na 3 měsíce? pokud jsem to pochopila špatně, budu ráda, když mě opravíte. Předem děkuju. Jinak při zkušební době, mi čočky vyhovovaly maximálně.
Tyto čočky nosím od začátku cca 4 roky, vyzkoušela jsem i jedno balení oasys, ale tyto "starší" jsou mnohem lepší, nedám ne ně dopustit, rovněž jednodenní jsou super. Oči nepálí, čočky netlačí, ráno co otevřu oči je nandám a vyndavám těsně, než jdu spát a žádný problém. Maximální spokojenost.
Dobrý den, před těmito čočkami jsem používala JJ Sureview měsíční,které mne u lékaře stály 1000 Kč. Pak jsem objevila tyto,koupila zde vyzkoušela a jsou opravdu super. Nedá se to vůbec srovnat. Zatěžkávací zkouškou pro mě bylo,když jsem měsíc ležela na rizikovém těhu v nemocnici a nechtěla jsem nosit brýle. Spala jsem v nich během dne a probuzení bylo opravdu příjemné.Nic nebolelo a nepálilo,jakobych je ani neměla. Mohu jen doporučit. Nosím čočky už 12 let a tyto jsou opravdu skvělé.

Mobilní verze
Chcete pokračovat?